Krzysiek Kaniewski

Instruktor Nauki Jazdy kat. B

Instruktorem nauki jazdy jest od 10 lat. Praca ta daje mu dużo satysfakcji i stara się ją wykonywać z pełnym oddaniem. Motoryzacja to jego pasja, którą zaraża swoich kursantów. Jest również fanem dwóch kółek napędzanych siłą mięśni. Mówi, że jazda samochodem musi sprawiać przyjemność i dawać satysfakcję. Bardzo mu zależy, aby jego kursanci tak właśnie jeździli. Wyniki zdawalności ma zdecydowanie jedne z najlepszych w zespole: 
Zdawalność za rok 2018: Teoria 79%Praktyka 56% | Krzysiek jest szczególnie ceniony przez swoich kursantów za bardzo skuteczną naukę, która przebiega w świetnej atmosferze. Kursanci śmiało uderzją na egzamin, zdają za pierwszym razem i od razu bez przeszkód siadają za kółkiem.

Szczególnie ceniony za:

cierpliwość, kulturę i poczucie humoru

Instruktor w akcji

Krzysiek, Instruktor Nauki Jazdy | Szkoła Jazdy Quattro Kraków

Jak wygląda szkolenie na prawo jazdy w Quattro w Krakowie? Krzysiek Kaniewski to jeden z naszych instruktorów nauki jazdy. Ten film to krótka impresja z 17 pazdziernika 2017. Wiecej filmów z jego szkoleń znajdziecie na jego playliście oraz na profilu instruktorskim na stronie Quattro (link poniżej)

SUBSKRYBUJ nasz kanał by na bieżąco śledzić nowe filmy o Quattro.

POZNAJ KRZYŚKA LEPIEJ
Profil instruktorski:
https://krakow.quattro.szkola.pl/instruktorzy/114,krzysiek-kaniewski.html

Kierunkowskaz przy zmianie kierunku jazdy, omijanie | Krzysiek, Szkoła Jazdy Quattro Kraków

Nauka Jazdy w Krakowie z Krzyśkiem ze Szkoły Jazdy Quattro. Kierunkowskaz przy nakazie jazdy i zmianie kierunku jazdy. Prawidłowe omijanie w obrębie pasa ruchu - kierunkowskaz niekonieczny. Na koniec chwila spokojnej jazdy, bo takie też na szkoleniu są :)

POZNAJ KRZYŚKA LEPIEJ - ZOBACZ JEGO PROFIL INSTRUKTORSKI:
https://krakow.quattro.szkola.pl/instruktorzy/114,krzysiek-kaniewski.html

SUBSKRYBUJ nasz kanał by na bieżąco śledzić nowe filmy o Quattro.

QUATTRO na WWW - odwiedź nasz

Kreatywna Nauka jazdy w korkach, ruszanie na wzniesieniu | Krzysiek, Szkoła Jazdy Quattro Kraków

Szkolenie z Krzyśkiem ze Szkoły Jazdy Quattro w Krakowie. Pokaz jazdy szkoleniowej, w trakcie której Klaudia część czasu spędza w korkach, część na nauce ruszania na wzniesieniu oraz zawracania.

Stojąc w korkach można porozmawiać na różne tematy.To takie chwile w szkoleniu, które można potraktować trochę luźniej.

Pojawiła się wzmianka o motocyklistach.Jej celem jest wskazanie niestety często wariackiej postawy motocyklistów. Dlatego uwaga kierowcy, zwłaszcza mało doś

Cenne rady od naszego instruktora

1. Myśl na drodze za siebie i innych/

2. Uwierz w siebie! Kierowanie samochodem nie jest trudne

3. Kiedy prowadzisz bądź skoncentrowany


Powodzenia na egzamnie i szerokiej drogi!
Krzysiek / Quattro - Kraków

Wywiad z instruktorem

Poznaj go bliżej.

1. Dlaczego zdecydowałeś się zostać instruktorem nauki jazdy?

Szkolenie kandydatów na kierowców było moim marzeniem. Chcę żeby po drogach jeździli dobrzy kierowcy2. Dlaczego zdecydowałeś się starać o pracę w Quattro?

Jak pracować to z najlepszymi dlatego wybrałem Quattro3. Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Każda osoba przychodząca na kurs nauki jazdy ma "czystą kartę kierowcy", tzn. ze uczy sie od podstaw i wyrabia pozytywne nawyki. Zatem czego uda mie się ich nauczyć, pozostanie w ich stylu jazdy na długo. Praca instruktora  jest satysfakcjonująca i nie ma nic wspólnego z nudą.

 4. Jaki jest Twój największy sukces w pracy instruktora nauki jazdy?

Największym sukcesem w pracy instruktora nauki jazdy jest według mnie pozytywny wynik państwowego egamiznu na prawo jazdy oraz gdy po odebraniu dokumentu wie jak dalej stawać sie coraz lepszym kierowcą umiejetnie korzystając ze nabieranego doświadczenia.  5. Za co najbardziej cenią Cię Twoi kursanci?

Myślę, że za cierpliwość, opanowanie i wyrozumiałość. Od kursantów otrzymuje pozytywne opinie, więc mogę powiedzieć, że są zadowoleni ze szkolenia jakie przeprowadzam.6. Jakie jest Twoje największe marzenie dotyczące pracy instruktora nauki jazdy?

Moim największym marzeniem jest aby wszyscy moi kursanci byli dobrymi kierowcami.

 

Najciekawsze opinie o Krzyśku

Na podstawie opinii potwierdzonych przez Facebook

Emilia Wojnar  · 

I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowie

Wykłady w Quattro oceniam bardzo dobrze - otrzymałam wiele praktycznych wskazówek, które później wykorzystałam na drodze. Prowadzący niezwykle kompetentni - pan Marcin zajęcia prowadził z niespotykanym poczuciem humoru i zainteresował słuchaczy tematem zajęć. Moim instruktorem prowadzącym był pan Krzysztof - niezwykle cierpliwy, kulturalny i profesjonalny instruktor. Starał się nauczyć mnie bezpiecznej jazdy, a nie tylko zdawania egzaminu, za co ogromnie dziękuję. Zajęcia praktyczne miałam również z panem Zbyszkiem i panem Pawłem - z tych jazd byłam równie zadowolona. Organizacja kursu, pomoc Dagmary i jej starania, aby grafik jazd odpowiadał kursantowi pod każdym względem zdecydowanie zasługują na wyróżnienie. Z całego serca każdemu mogę polecić Szkołę Jazdy Quattro!

18 Marzec 2019

Teresa Makuch  · 

Miła atmosfera zarówno w biurze, jak i na jazdach, instruktorzy bardzo sympatyczni, cierpliwi, odpowiadają na każde pytanie, organizacyjnie też bez zarzutu. Dbałość zarówno o przygotowanie do egzaminu ze strony pana Krzyśka, jak i - co równie ważne - elementy przydatne już podczas normalnej jazdy (tu szczególne podziękowania dla pana Zbyszka). Szkoła zdecydowanie warta polecenia. :)

14 Marzec 2018

Justyna Strychalska · 

Szkoła Medyczna TEB Edukacja

No heej Uwaga: skróciłam jak mogłam bo mogłabym o was pisać i pisać. Polecam krakowską szkołę Quattro Co prawda ja jej nie wybrałam, tylko mój brat z którym chodziłam na kurs-dzięki Marcin Obawiałam się trochę jak to będzie ale Dagmara jest przemiłą osóbką, która pomoże w każdej sprawie a z panem Prezesem można spoczi pogadać na snapie Wykłady z p.Marcinem nie były nudne a wręcz przeciwnie, dawał nam praktyczne rady i nieraz pożartował. Zawsze gdy go spotykam na karmelickiej pomacha, zaczepi i pogawędzi Kolejno przyszło na jazdy, których nie ukrywam że się bałam i pomimo tego że jestem otwartą osobą i zawsze z każdym się dogadam, bałam się też który instruktor prowadzący mi się trafi i jaki będzie. Padło na p.Krzysia Pierwsza jazda-nieziemski stres. Jednak p.Krzysiek zagadał, próbował poznać i w efekcie cały stresik zniknął. Dziękuje mu najbardziej za to że był wobec mnie cierpliwy i spokojny(p.s. nie wysadził mnie nigdy z auta a nieraz by się przydało, tak jak pare karnych przysiadów za ciężką nogę, dużo sobie rozmawialiśmy i nieraz mieliśmy ubaw- chociaż w większości chyba on miał ze mnie. No istna oaza spokoju, a trzeba przyznać że nie miał ze mną łatwo, bo jak stwierdził p.Zbyszek jestem żywiołek i straszna gaduła. P.Krzysiek nauczył mnie świetnie robić łuk a gdy coś mi nie wychodziło mówił: 3 głebokie wdechy, tego nie było, jedziemy dalej. Miałam też 3 jazdy z p.Zbyszkiem, który jest prze świetny. W trzech słowach: gaduła, śmieszek i żartowniś z którym nigdy nie jest nudno. No żywiołek jak ja U obu instruktorów atmosfera w eLce była cudowna. Bezstresowo i milutko. Dzięki Quattro za wszystko i będę was z całego mojego małego serduszka polecać. I liczę na wasze kciuki na państwowych, załogo Quattro High five

20 Styczeń 2018

Bartosz Magala · 

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie

Bardzo profesjonalna szkoła jazdy z własną salą wykładową, dobrą lokalizacją i doskonałą obsługą klienta. Zarówno na kursie jak i jazdach, instruktorzy i biuro wykazują duże zaangażowanie względem kursanta. Pan Krzysiek i Pan Marcin idealnie przekazują swoją wiedzę, są cierpliwi i odpowiedzą nawet na najtrudniejsze pytania. Terminy jazd są dopasowane do czasu kursanta, a zarazem są często. Bardzo polecam

15 Listopad 2017

Karolina Gaweł · 

Super szkoła jazdy dzięki której prawko zdałam za pierwszym razem. Mili i cierpliwi instruktorzy szczególnie Pan Krzysztof, z którym miałam jazdy. Pani Dagmara z obsługi klienta ciepła, pogodna i zawsze pomocna. Quattro szkoła godna polecenia.

4 Październik 2017

Dariusz Kaczmarczyk · 

Kraków

Polecam, mili pracownicy, wykłady rzetelne z użyciem sprzętu multimedialnego. Jeśli chodzi o same jazdy bardzo miło wspominam z Panem Krzyśkiem wszystko na luzie z uśmiechem i możliwością pożartowania, co nie przeszkadza oczywiście nauce. Generalnie bardzo miłe doświadczenia a wspomnienia i stosunek przyjacielski mam nadzieję że zostaną na długo

16 Sierpień 2017

Maja Marcjan · 

IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie

Polecam wszystkim szkołę jazdy Quattro! Bardzo sympatyczni instruktorzy, zajęcia teoretyczne były ciekawie i sumiennie prowadzone. Godziny jazd były dostosowane do osobistych możliwości, a każda z nich uczyła mnie czegoś nowego oraz przebiegała w przyjemnej atmosferze. Miałam również najlepszego instruktora prowadzącego Pana Krzyśka, a pani Dagmara jest najbardziej uśmiechniętą osobą jaką znam :)

4 Sierpień 2017

Przemek Zgała

Kurs ekspresowy rzeczywiście zamknięty w pięciu tygodniach, pełen profesjonalizm i bardzo życzliwe podejście do kursanta. Mam poczucie, że jestem dobrze przygotowany zarówno do egzaminu, jak i do rzeczywistego poruszania się w ruchu drogowym. Krzysiek to świetny instruktor, z którym jazdy były nie tylko efektywne, ale też spędzone w miłej atmosferze. Dagmara jest najlepsza i zawsze służy pomocą. Będę dobrze wspominać ten czas!

19 Kwiecień 2017

Kinga Zych · 

Fotograf w firmie Kinga Zych Photography

Polecam quattro każdemu, nawet tym co nie ogarniają nic jeśli chodzi o auto. Pan Krzysiek najlepszy z najlepszych instruktorów, polecam z całego serducha! :) Obsługa bardzo miła, a w szczególności Dagmara, która zawsze jest uśmiechnięta i nigdy nie robi żadnych problemów, nawet gdy klient taki jak ja ma bardzo dużo pytań. :)

20 Marzec 2017