Marcin Dzikowski

Instruktor Nauki Jazdy kat. B

Praca instruktora to zdecydowanie jego pasja i sprawia mu mnóstwo przyjemności. Uwielbia patrzeć jak jego kursanci się rozwijają i z radością zdają egzaminy na prawo jazdy. Każda informacja o zdanym egzaminie zawsze bardzo go motywuje. Jego największym sukcesem jest, gdy kursanci faktycznie polubią jazdę samochodem jeszcze w trakcie kursu. Wie on bowiem, że daje to sporą gwarancję, że będa bardzo dobrze jeździć. Zdawalność za rok 2018: Teoria 71%Praktyka 37% | 

Szczególnie ceniony za:

Bardzo przyjazne nastawienie, mnóstwo cierpliwośi, ekstremalnie praktyczne rady

Instruktor w akcji

Prawidłowe zachowanie wobec pieszych na przystanku tramwajowym | Marcin, Szkoła Jazdy Quattro Kraków

Pokaz nauki jazdy na żywo w szkole jazdy Quattro w Krakowie. Kursantka jest na 3 godzinie części praktycznej kursu nauki jazdy.
Film nie został poddany żadnej obróbce graficznej. Jazda szkoleniowa odbywała sie w czasie rzeczywistym bez uprzedniego przygotowania czy inscenizacji.

Lewoskręt - na ul. Królewską w okolicy Placu Inwalidów. Zachowanie wobec pieszych na przejściach. Prawidłowy dojazd do przystanku tramwajowego a następnie wybranie właściwego momentu do ponownego ruszen

Jak sprytnie korzystać ze sygnalizacji świetlnej? | Marcin, Szkoła Jazdy Quattro Kraków

Wykorzystanie świateł na skrzyżowaniu, wyprzedzanie rowerzysty, prawidłowa postawa w stosunku do tramwajów, omijanie. Pokaz nauki jazdy na żywo w szkole jazdy Quattro w Krakowie. Kursantka jest na 3 godzinie części praktycznej kursu nauki jazdy.

Film nie został poddany żadnej obróbce graficznej. Jazda szkoleniowa odbywała sie w czasie rzeczywistym bez uprzedniego przygotowania czy inscenizacji.

Skrzyżowanie - ul. Królewska i Al. Kijowska.

SUBSKRYBUJ nasz kanał by na bieżąc

Uwaga na tramwaje, ustępowanie pierwszeństwa | Marcin, Szkoła Jazdy Quattro Kraków

Jak wygląda nauka jazdy w szkole jazdy Quattro w Krakowie. Pokaz rejestrowany na żywo. Kursantka jest na 3 godzinie części praktycznej kursu nauki jazdy.
Film nie został poddany żadnej obróbce graficznej. Jazda szkoleniowa odbywała sie w czasie rzeczywistym bez uprzedniego przygotowania czy inscenizacji.

Lewoskręt - na ul. Piastowska. Zachowanie w ruchu z pojazdami szynowymi. Ustąpienie pierwszeństwa i bezpieczeny zjazd ze skrzyżowania. Prawidłowy ogląd sytuacji czyli oczy dook

Ruszanie z ręcznego na spokojnie | Marcin, Szkoła Jazdy Quattro Kraków

Nauka jazdy z ręcznego w szkole jazdy Quattro w Krakowie w wykonaniu Marcina Dzikowskiego. Technicznie nazywa sie to ruszanie na wzniesieniu przy wykorzystaniu hamulca awaryjnego czasami potocznie podjazd pod górkę z ręcznego.
"ma być tzw. koordynacja ruchowa, czyli sprzęgło współpracuje z ręcznym."
"...leciutko leciutko, nie cegła na nogę, tylko lekko...no, podnieś sobie obroty, trzymaj... i nastepnie masz reczny i wtedy podnosisz sprzeglo do gory..." opis na żywo ;)

Film nie zos

Strzałka warunkowa | Marcin, Szkoła Jazdy Quattro Kraków

Nauka jazdy w szkole jazdy Quattro w Krakowie prowadzona przez instruktora Marcina. Pokaz rejestrowany na żywo - jazda szkoleniowa odbywała sie w czasie rzeczywistym bez uprzedniego przygotowania czy inscenizacji. Film nie został poddany żadnej obróbce graficznej.

Prawooskręt - na ul. Armii Krajowej. Wykorzystanie pasa do rozpędzenia pojazdu z zachowaniem bezpieczeństwa i unikaniem wymuszania pierwszeństwa przy zmianie pasa ruchu. Prawidłowy ogląd sytuacji czyli oczy dookoła głowy

Cenne rady od naszego instruktora

1. Nigdy się nie poddawaj.

2. Dąż zawsze do wyznaczonego celu.

3. Bądź kulturalny i uprzejmy na drodze.


Szerokiej drogi!
Marcin / Quattro - Kraków

Wywiad z instruktorem

Poznaj go bliżej.

1. Dlaczego zdecydowałeś się zostać instruktorem nauki jazdy?

Lubię przekazywać wiedzę dotyczącą ruchu drogowego i techniki prowadzenia pojazdu.2. Dlaczego zdecydowałeś się starać o pracę w Quattro?

Ponieważ Quattro to bardzo dobry i ceniony na rynku Ośrodek Szkolenia Kierowców.3. Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Przede wszystkim pracę z ludźmi. Nie wyobrażam sobie pracy w zamknięciu, bez możliwości romowy z ludźmi.

 4. Jaki jest Twój największy sukces w pracy instruktora nauki jazdy?

Każdy egazmin zdany przez moich kursantów za pierwszym razem.  5. Za co najbardziej cenią Cię Twoi kursanci?

Za cierpliwość, kulturę i spokojne przekazywanie wiedzy praktycznej oraz  praktyczne przekazywnie wiedzy teoretycznej.6. Jakie jest Twoje największe marzenie dotyczące pracy instruktora nauki jazdy?

 Pragnę rozwijać się nadal w tym kierunku. Interesuje mnie progres w każdym aspekcie tej pracy.

 

Najciekawsze opinie o Marcinie

Na podstawie opinii potwierdzonych przez Facebook

Patrycja Tkaczyk ·

Pracuje w firmie Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie

Serdecznie polecam Quattro! Szkołę poznałam przez przyjaciela, który również mi ją polecił. Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z samochodem - nawet w rodzince, ale dzięki szkole szybko oswoiłam się z siedzeniem za kółkiem - szczególne podziękowania dla pana Marcina. Każdy instruktor ma wiele cierpliwości do kursanta oraz wszystko na spokojnie wytłumaczy, nieraz i podczas zwykłego żartowania ;)  Również z ustalaniem jazd, pomimo napiętego grafiku - nie było żadnego problemu, pani Dagmara zawsze postara się, żeby każdemu pójść na rękę i ustalić najlepsze godziny. Pozdrawiam

8 Luty 2018

Monika Turewicz

Przyszła pora i na moją opinię: bardzo dobra organizacja i profesjonalne podejście do klienta, elastyczne godziny jazd, kompetentni instruktorzy - tutaj podziękowania szczególnie dla Pana Marcina, ale również dla Pana Krzyśka i Pana Zbyszka :) Polecam każdemu, kto chce naprawdę nauczyć się jeździć a nie tylko zdać egzamin!

31 Styczeń 2018

Gabriela Małysiak

POLECAM, POLECAM i jeszcze raz POLECAM :) Najlepsza szkoła jazdy.
Już po pierwszej rozmowie telefonicznej z Panią Dagmarą wiedziałam że to jest najlepszy wybór:) Bardzo Miła osoba :)
Jazdy były zawsze dostosowane do moich możliwości czasowych. Wszystko przebiegło szybko, bez żadnych problemów.

Szkoła ma świetnych instruktorów MARCIN DZIKOWSKI i MATEUSZ MRÓZ to właśnie z Nimi miałam przyjemność jeździć, dzięki cierpliwości jaką w sobie mają, i wiedzy którą Mi przekazali pokonałam KRAKÓW ZA PIERWSZYM RAZEM!!!!
To był bardzo miło spędzony czas w Quattro :) Dziękuję i Pozdrawiam :)
Wszystkim będę Was polecać:):)

28 Styczeń 2018

Krzysztof Tondera ·

Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej AGH

Wyśmienita obsługa w biurze, elastyczne godziny jazd i niesamowita atmosfera w samej szkole jazdy Quattro to jest to co zapamiętam na długo i polecę każdemu. Pan Instruktor Marcin: złoty człowiek, cierpliwy i rozmowny, jazdy z nim to sama przyjemność. Dziękuję i polecam każdemu!

10 Styczeń 2018

Patryk Włodek · 

VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie

Szkoła została mi polecona, nie zawiodłem się - wykłady przeprowadzono sprawnie i ciekawie, z uwzględnieniem sytuacji z życia wziętych. Elastyczne godziny jazd, brak problemu z ich przełożeniem albo długimi terminami. Lokalizacja w samym centrum nie tylko ułatwia dojazd, ale pozwala też na naukę w warunkach, z którymi spotkamy się codziennie - nie tylko puste, szerokie drogi, ale też korki i ciasne uliczki. Każda jazda pozwala przećwiczyć wszystkie kluczowe umiejętności. Moim instruktorem był Marcin Dzikowski. Polecam każdemu!

10 Styczeń 2018

Justyna Labuda

Gdy chcesz autkiem śmigać srogo,
zaiwaniać prostą drogą,
ale nie wiesz jak odpalić,
zamiast w nerwach fajki palić
zadzwoń prosto do Marcina.
Z nim nie straszna Ci maszyna.

To raczej koniec mojej inwencji twórczej. W skrócie opowiem tak: atmosfera w biurze: ok :) Podczas pierwszych kilku lekcji miałam innych instruktorów, później zdecydowałam, że chcę jeździć z Marcinem i to był słuszny wybór. Człowiek z pasją, uczy żeby nauczyć, a nie odbębnić godziny i wracać do domu. Zajęcia odbywały się punktualnie, atmosfera śmieszkowa, ale oczywiście nie brakło czasu na konstruktywną krytykę. Moje "jazdy" na początku to było szamotanie autem, strach i niepewność. Skończyłam kurs bardzo zadowolona. Zdałam egzamin teoretyczny oraz praktyczny za pierwszym podejściem. Śmiało polecam wybrać szkołę Quattro oraz Marcina jaka instruktora. Szerokiej drogi!

3 Sierpień 2017

Debernic Dagmara  · 

Krakow, Poland

Najlepsza szkoła jazdy! Po nieudanych próbach zdawania w innych miastach postanowiłam spróbować dodatkowych jazd w krakowskim ośrodku Quattro i to był strzał w 10-tkę. Najwięcej godzin jeździłam z instruktorem Marcinem i to dzięki jego radom i wskazówkom zdobyłam upragnione prawo jazdy. Polecam z całego serca i dziękuję

18 Lipiec 2017

Valeriia Gavrash · 

Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego

Jestem z Ukrainy. Ta szkoła jazdy jest NAJLEPSZA ze wszystkich, którzy są w Krakowie. Bardzo miła obsługa w biurze, dla mnie, jako obcokrajowca, było wszystko jasne. Jazda z fajnymi i w jednocześnie profesjonalnymi instruktorami nauki jazdy. Mój prowadzący był Marcin Dzikowski. Naprawdę, fajno mnie się jeździło autem :) Miałam kurs weekend. Już zaliczyłam egzamin państwowy teoretyczny. Teraz czekam na praktyczne ;) POLECAM WSZYSTKIM!!!

13 Lipiec 2017

Stefa Pawlowska · 

Krakow, Poland

Polecam wszystkim tą szkołę! Prze sympatyczna obsługa, wszystko przebiegało zgodnie z planem, kursy teoretyczne prowadzone ciekawie i sumiennie, terminy jazd ustalałaś jak ci pasuje, nie były one z góry narzucane, fenomenalni instruktorzy (zwłaszcza jeden z którym jeździłam najczęściej - serdecznie go pozdrawiam (Marcin :). Wybierając quattro będziesz zadowolona/y z każdej minuty spędzonej w aucie. :D

2 Czerwiec 2017

Magdalena Łyżwińska

Będę polecać ta szkołę jazdy, każdemu, kto tylko będzie chciał zacząć swoją przygodę z prawem jazdy. Nauka profesjonalna, indywidualne podejście do kursanta, na zajęciach praktycznych dostawałam świetne wskazówki od Instruktora Marcina. Jest to najlepszy instruktor na jakiego mogłam trafić, sprawił że każdy chodziłam pozytywnie nastawiona i nie mogłam się doczekać, aby nauczyć się czegoś nowego. Sprawił, że jazda samochodem stała się dla mnie przyjemnością. Polecam z całego serca tego instruktora, szkole jazdy. Jestem pod wrażeniem jak bardzo pozytywni ludzie tam pracują i jak bardzo angażują się w swoją pracę!

28 Kwiecień 2017

Aleksandra Giza

Bardzo miłe Panie w biurze, które swoim uśmiechem motywują do wzięcia udziału w kursie. Atmosfera panująca jest rewelacyjna. Jeżeli chodzi o jazdy to wspaniale prowadzone zajęcia praktyczne jak i teoretyczne. Wszystko prosto wyjaśnione, dzięki czemu w domu nie trzeba poświęcać dużo czasu na naukę. Pan Marcin z oddziału w Krakowie jest profesjonalistą. Potrafi zachęcić osobę do jazdy, która bała sie poruszać samochodem po drogach, jak również nauczyć jej wszystkich podstawowych zasad w spokojnej, zabawnej atmosferze. POLECAM KAŻDEMU, KTO CHCE ZDAWAĆ PRAWO JAZDY SZKOŁĘ QUATTRO W KRAKOWIE.

27 Marzec 2017

Diana Sz

Bardzo dobrze prowadzone zajęcia praktyczne. Instruktor - Marcin z Oddziału w Krakowie prezentujący 100 % zaangażowania w swoją pracę. 
Profesjonalne podejście do kursanta, jazdy na trasach egzaminacyjnych ze wskazówkami na co uważać. Rewelacyjna nauka parkowania i wyjaśnienie zasad. Otwarte podejście do pytań kursanta i przyjemna atmosfera podczas jazd z p. Marcinem, którego polecam :) i pozdrawiam ;)

26 Marzec 2017

Marek Starowicz · 

Jawornik, Krakow, Poland

W Quattro panuje bardzo miła atmosfera, wszyscy w biurze są bardzo mili. Instruktorzy są otwarci na pytania, zawsze odpowiadają wyczerpująco na nie i można z nimi porozmawiać na wszystkie tematy w szczególności z Panem Marcinem Dzikowskim, który jest najlepszym instruktorem.

24 Marzec 2017