Mateusz Mróz

Instruktor Nauki Jazdy kat. B

Instruktor z wieloletnim doświadczeniem i pasją do zawodu. Kierowca nie tylko kategorii B ale również C, C+E, D, D+E, T. Interesuję się transportem lądowym, motoryzacją i muzyką. W wolnych chwilach biega, jeżdzi na rowerze, pływa. Nie lubi się nudzić dlatego ciągle rozwija swoje pasje i zainteresowania. Ale jednak najbardziej cieszy go szkolenie.

Szczególnie ceniony za:

Cierpliwość, opanowanie, konkretny przekaz

Instruktor w akcji

Jazdy szkoleniowe - parkowanie | Prowadzi Mateusz | Quattro Kraków

SUBSKRYBUJ nasz kanał by na bieżąco śledzić nowe filmy o Quattro.

POZNAJ NAS LEPIEJ - https://www.quattro.szkola.pl

QUATTRO na WWW - odwiedź naszą oficjalną stronę lub znajdź nas w mediach społecznościowych aby dowiedzieć się więcej o naszej szkole.
https://www.quattro.szkola.pl

QUATTRO w SOCIAL MEDIA:
Facebook
https://www.facebook.com/quattro.naukajazdy
Snapchat
https://www.snapchat.com/add/quattro.snap
Instagram
https://www.instagram.com/quattro.szkola.pl

Naprawdę

Jazda szkoleniowa w Quattro - Kraków - Mateusz

POZNAJ NAS LEPIEJ - https://www.quattro.szkola.pl

QUATTRO na WWW - odwiedź naszą oficjalną stronę lub znajdź nas w mediach społecznościowych aby dowiedzieć się więcej o naszej szkole.
https://www.quattro.szkola.pl

QUATTRO w SOCIAL MEDIA:

Facebook
https://www.facebook.com/quattro.naukajazdy

Snapchat
https://www.snapchat.com/add/quattro.snap

Instagram
https://www.instagram.com/quattro.szkola.pl

Naprawdę łatwo nas poznać | Zespół Quattro

Cenne rady od naszego instruktora

- na drodze staraj się być opanowanym i cierpliwym, nie ulegaj emocjom
- myśli nie tylko o sobie ale również o innych uczestnikach ruchu drogowego
- staraj się przewidywać zdarzenia, dzięki temu Twoja jazda będzie płynna
- staraj sie być kulturalnym dla innych uczestników ruchu drogowego

Wywiad z instruktorem

Poznaj go bliżej.

1. Dlaczego zdecydowałeś się zostać instruktorem nauki jazdy?

Instruktorem zostałem z dwóch powodów: po zdaniu prawa jazdy marzyłem, żeby uczyć innych jeździć, po drugie nie podobał mi się sposób uczenia mojego instruktora i bardzo chciałem być lepszym od niego.2. Dlaczego zdecydowałeś się starać o pracę w Quattro?

W życiu trzeba stawiać sobie nowe wyzwania i zarówno nauka w Krakowie jak i podjęcie pracy w nowym OSK takim wyzwaniem dla mnie było.  

3. Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Spotkania z nowymi osobami, ciekawe sytuacje drogowe, w tej pracy nie można narzekać na nudę, często jest niebezpieczna, duża odpowiedzialność.

 

4. Jaki jest Twój największy sukces w pracy instruktora nauki jazdy?

Pierwszy sukces to ten, że uzyskałem uprawnienia instruktora, a drugi sukces to każdy nowy kierowca którego przeszkoliłem. 

5. Za co najbardziej cenią Cię Twoi kursanci?

Cierpliwość, spokój, opanowanie.6. Jakie jest Twoje największe marzenie dotyczące pracy instruktora nauki jazdy?

Największym marzeniem jest uzyskanie uprawnień na pozostałe kategorie nauczania prawa jazdy.

 

Najciekawsze opinie o Mateuszu

Na podstawie opinii potwierdzonych przez Facebook

Aleksandra Kudeń · 

I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego, Kraków

Po zdanej w pierwszym terminie teorii i zdanym w pierwszym terminie egzaminie praktycznym, bez wątpliwości stwierdzam, że Quattro to najlepsza szkoła jazdy, na jaką mogłam trafić :) A przede wszystkim, wielkie podziękowania za ogrom cierpliwości, wsparcia i ogrom merytorycznej, wartościowej wiedzy dla instruktora – Mateusz, uwielbiam Cię ;)
Wiecie, ze mną to w ogóle było tak, że moje pierwsze podejście do prawa jazdy miało miejsce jakiś czas temu, ale szkolenie przebiegało w taki sposób, że mocno się zniechęciłam, przestałam w siebie wierzyć, nawet nie podeszłam wówczas do egzaminu, i zasadniczo zrezygnowałam z planów. Na trochę. Na 15 lat. Zatem trafiłam do Quattro z dość niefajnym bagażem doświadczeń. Tutaj się okazało, że raz, teorię można przekazać w bardzo przystępny, życiowy sposób. Nie tylko „żeby zdać”, ale: żeby nas nauczyć bezpiecznej jazdy. Do tego dostaliśmy komplet materiałów w 100% wystarczający do tego, żeby porządnie przygotować się do egzaminu.

Biuro - zawsze bardzo pomocne, doskonale zorganizowane i błyskawicznie odpowiadające na wiadomości. Ba, bywało, że spełniano nawet te moje prośby, których w zasadzie nie wyraziłam, ale istniało przypuszczenie, że mogę tego chcieć ;) (nadal się cieszę na samo wspomnienie…. :D ) A, te cukierki uzależniają ;)

A sama nauka jazdy – bardzo wartościowe doświadczenie, w świetnej atmosferze. To nie działa tak – i nie powinno – że zalicza się te 30 wymaganych godzin, jakoś tam, byle by było, i oczekuje, że na egzaminie zadziała magia i jakoś się zda… Jazdy z Mateuszem to przede wszystkim zmuszanie kursanta to myślenia i do podejmowania świadomych, samodzielnych decyzji. Jedziesz TAK, bo tak jest w przepisach i o tym wiesz, a nie, że „tu tak trzeba skręcić, bo instruktor powiedział, i pamiętać do egzaminu”. Ostrzegam – on się wszystkiego potrafi przyczepić… ;) I dokładnie o to w tym chodzi – instruktor ma zauważyć każdy błąd, każdy szczegół, i poprawiać, i ulepszać, nawet jeżeli to czasem irytuje czy męczy. Nie masz się nauczyć jeździć JAKOŚ, ale masz się nauczyć jeździć DOBRZE.

Do tego Mateusz doskonale rozpracował mój przypadek, mocne i słabe strony - tak, widać tutaj wiele lat doświadczenia w nauczaniu. To też się bardzo przydało. Jeszcze raz dzięki wielkie za wszystko – macie specjalne miejsce w moim serduszku ;)

9 Wrzesień 2019

Krzysztof Michalski

Polecam szkołę w Krakowie! Pani Dagmara wszystko szybko ustala, wszystko poukładane. Polecam bardzo instruktora Mateusza!
Bardzo cierpliwy, rzeczowy a w dodatku bardzo sympatyczny. :)
Wszystko zdane za pierwszym razem. :))
Wspaniałym rozwiązaniem w szkole jest możliwość e-learningu :)

22 Luty 2018

Marcin Strychalski ·

Pracuje w firmie Kawasaki DELTA Plus

Ogólnie gdy wszedłem do Quattro zostałem mile przyjęty przez Panią Dagmarę która pokazała wszystkie możliwe oferty i pomogła dobrać tą najlepszą dla mnie. Wykłady były przeprowadzone profesjonalnie, wykładowca bardzo miły i z poczuciem humoru. Co do jazd na początku się mega stresowałem ale Mateusz miał takie podejście do mnie że na kolejnych jazdach już było zero stresu, atmosfera w samochodzie była bezstresowa. Pan Mateusz tłumaczył mi wszystkie błędy jakie robiłem a było ich dość sporo i przede wszystkim chwalę jego cierpliwość do mnie . Jestem mega zadowolony z kursu u was i na pewno polecę waszą szkołę wszystkim znajomym. Pozdrawiam ekipę Quattro

20 Styczeń 2018

Natalia Małek · 

Świetnie prowadzone wykłady, dokładnie przeprowadzony kurs pierwszej pomocy, bardzo miła obsługa i indywidualne podejście do każdego kursanta. Jazdy przeprowadzane tak, aby nauczyć koniecznej do prowadzenia pojazdów podzielności uwagi. Pan Mateusz - instruktor niezwykle cierpliwy i dokładny w każdej sytuacji na drodze. Polecam i dziękuję!

5 Grudzień 2017

Klaudia Katarzyńska · 

Wybrałam Quattro, bo przeczytałam w Internecie bardzo dużo dobrych opinii :) Spodobało mi się to, że na stronie internetowej można znaleźć większość potrzebnych informacji, zaczynając od tego, co będzie potrzebne do zapisu na kurs, przez opis całego szkolenia po bardzo dobrze przedstawione profile instruktorów. To dość niespotykane, by szkoły jazdy były aż tak szeroko dostępne w różnych mediach społecznościowych. Bardzo fajnie było zobaczyć filmiki z jazd szkoleniowych na YouTube, Snapie czy Instagramie :) Jestem bardzo zadowolona z wyboru Quattro! :)

Dziękuję Dagmarze za ustalanie dogodnych terminów jazd, pomoc w sprawach organizacyjnych i oczywiście piękny uśmiech, który chyba jest już znakiem rozpoznawczym biura przy Karmelickiej Wszystkie jazdy przebiegały w bardzo miłej atmosferze. I tutaj ogromne podziękowania dla Pana Mateusza! :) Kompletnie nie wiedziałam jak obsługiwać samochód, nigdy wcześniej nie siedziałam za kierownicą. Pan Mateusz pokazał mi wszystko od początku. Cierpliwie, bardzo dokładnie i kreatywnie tłumaczył mi manewry i skomplikowane sytuacje na drodze. Omawiał wszystkie popełniane przeze mnie błędy, mówił jak uniknąć ich kolejnym razem. Uczył kultury na drodze i dobrego zachowania wobec innych kierowców. Spokój, opanowanie, super podejście do kursantów, uśmiech i dużo, dużo więcej niż anielska cierpliwość Pana Mateusza sprawiały, że wszystkie jazdy minęły w bezstresowej atmosferze :) Chociaż nie było łatwo i bardzo długo "walczyliśmy" o to, bym jak najlepiej przygotowała się do egzaminu Dzisiaj jestem już po egzaminach i serdecznie dziękuję za bardzo dobre przygotowanie!
Dziękuję również Pani Marysi i Panu Zbyszkowi, z którymi także miałam przyjemność jeździć :)


Jeśli macie dylemat gdzie robić prawko, to nie ma się co zastanawiać, tylko wybrać Quattro! Profesjonalizm, znakomita organizacja w biurze, dogodna lokalizacja w centrum Krakowa, solidne przygotowanie do egzaminów, bardzo miły Pan Właściciel i Instruktorzy, którzy do swojej pracy podchodzą przede wszystkim z pasją i wkładają całe serducho w edukację przyszłych kierowców. Z całą pewnością zasługujecie na 5 gwiazdek! Dziękuję raz jeszcze i serdecznie pozdrawiam!

28 Listopad 2017

Julia Bober · 

Najlepsza szkoła! Dziękuje Dagmarze za pomoc w ustalaniu jazd, ciągły uśmiech na twarzy i Mateuszowi za ogromną cierpliwość i super podejście do kursanta.

13 Październik 2017

Veronika Yurchyshyna · 

From Krasnodon · Studied Туризм at University of Luhansk

Dzięki szkole Quattro i Panu Bogu, zdałam wszystko za pierwszym razem!
Chciałabym serdecznie podziękować instruktorom - Panu Marcinowi i Panu Jackowi, którzy dawali mi cenne rady przydatne do egzaminu. Również chcę podziękować Pani Dagmarze pracującej w biurze, od pierwszej rozmowy z nią wiedziałam, że trafiłam do właściwej szkoły!

Ale najbardziej serdecznie dziękuje swojemu instruktorowi prowadzącemu Mateuszowi, który nauczył mnie wszystkiego od podstaw! Zawsze wszystko mi dokładnie tłumaczył oraz wyjaśniał jak muszę postąpić następnym razem, żeby nie popełnić tego samego błędu. Uczył mnie nie tylko jak mam zdać egzamin za pierwszym razem ale jak jeździć tak żeby nie stwarzać zagrożenia sobie i innym. Wykazał się dużą, naprawdę dużą cierpliwością, pomimo moich licznych błędów zawsze spokojnie reagował i mówił, że tak się zdarza, co pomagało mi skupić się na dalszej pracy bezstresowo i zachęcało do już nie popełniania takich błędów. Razem z wiedzą na naprawdę wysokim poziomie, Mateusz ma wspaniałe poczucie humoru, będę pamiętać wszystkie jego uwagi ale również żarty! Cieszę się, że takiej ważnej rzeczy jak kierowanie autem, mogłam się uczyć od człowieka, który naprawdę zna się na tym co robi!

29 Wrzesień 2017

Klaudia Glanowska · 

Kraków, II LO Sobieski

Kurs teoretyczny przebiegał zgodnie z planem (który miałam podany wcześniej) i był prowadzany bardzo dokładnie. O terminach jazd zostałam poinformowana od razu po zakończeniu wykładów, były one różne, czasem miała miejsce między nimi dłuższa przerwa na przyswojenie wiedzy i pozytywne nastawienie na kolejne zajęcia w samochodzie. Instruktorzy zwracali uwagę na każdy popełniony błąd i starali się zwrócić na to moją uwagę. Każdy z nich wnosił coś innego i wiem, że oni zrobili wszystko co mogli, abym czuła się bardzo dobrze przygotowana do egzaminu.

1 Czerwiec 2017

Kuba Krzysztofiak · 

Pracuje w firmie: Lisa Kyasarin Tenshi.

Będę bardzo miło wspominał to miejsce, spędziłem tam naprawdę dużo czasu i choć brakowało już sił i chęci do zdania testów był zawsze ktoś kto nie pozwoli mi się zniechęcić :) Chciałbym serdecznie podziękować Pani Dagmarze za motywacje i wiarę w to że dzisiaj się uda !

14 Kwiecień 2017

Weronika Ślęczkowska · 

Szkoła Podstawowa

Profesjonalne podejście, miła obsługa i dobra organizacja. Zajęcia teoretyczne jak i praktyczne prowadzone w miłej atmosferze :) polecam!

14 Kwiecień 2017

Hubert Gaczorek · 

Szkoła Podstawowa nr.32 w Krakowie

Bardzo przyjaźnie nastawieni osoby pracujące w QUATTRO. Potrafią w przyjemny sposób przekazać wiedzę oraz przygotować do egzaminów.

27 Marzec 2017

Aleksandra Marian Kowalska · 

Uniwersytet Jagielloński

Wszystko poszło szybko i sprawnie, niska cena przy wysokiej jakości, jazdy po 3, czasem 4 w tygodniu w elastycznych godzinach, przemiła energia w biurze obsługi, polecam szczególnie studentom z ograniczonym budżetem, napiętym grafikiem i wielkim pośpiechem :)

23 Marzec 2017

Szymon Szumny · 

Zespół Szkół Łączności w Krakowie

Bardzo polecam tę szkołę. Profesjonalne przygotowanie, bardzo dobra organizacja, duże zorientowanie na klienta, Panie w obsłudze miłe, znają się na temacie, potrafią doradzić w każdej sytuacji. Instruktorzy bardzo profesjonalni, mają naprawdę dużą wiedzę, którą chętnie się dzielą z kursantami. Całość kursu przebiegała w miłej atmosferze. System pseudoratalny jest bardzo wygodny, bo nie trzeba spłacać całości kursu na raz, i ma się dowolność we wpłacaniu (można wpłacić ile się chce, byle by przed końcem całość zapłacić ;) ). Bardzo dobre rozwiązanie. Polecam ten OSK każdemu, kto chce zrobić sobie prawo jazdy :)

22 Marzec 2017

Aneta Karniowska · 

Kraków

Mogę polecić tę szkołę jazdy z kilku powodów. Przede wszystkim miła obsługa, zajęcia z teorii przebiegły dość sprawnie, terminy jazd natomiast w pełni dostosowane do mojej dyspozycyjności. Przebiegały one w miłej i bezstresowej atmosferze za sprawą pana Mateusza, którego serdecznie polecam :)

3 Marzec 2017

Joanna Kowalska · 

Pracuje w firmie: Decathlon Zakopianka

Polecam bardzo tą szkołę jazdy. Bardzo dobrze przeprowadzone jazdy pod okiem naprawdę fajnych instruktorów. Podziękowania dla Mateusza za cierpliwość i naukę. Podziękowania dla dziewczyn z Biura za szybkość odpowiedzi i efektywne układanie planu :)
Polecam!

27 Luty 2017

Anna Trojan · 

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Polecam szkołę nauki jazdy Quattro Wykłady prowadzone przez Kubę Palarczyka były bardzo ciekawe, oparte nie tylko na czystej teorii, ale także rzeczywistych przykładach sytuacji na drodze. Z instruktorów polecam Mateusza Mroza, z którym odbywałam jazdy. Dokładnie tłumaczył wszelkie manewry na drodze i odpowiadał na liczne pytania; opanowany, miły i pozytywnie nastawiony do kursanta. Przyjemna atmosfera jazd sprawiała, że mijały szybko i bezstresowo. Egzamin praktyczny zakończony wynikiem pozytywnym to koniec moich doświadczeń z Quattro. Dziękuję i pozdrawiam

7 Marzec 2016

Jakub Grzybacz ·

Kraków, Poland

Gdybym miał oceniać w skali 1-10 dałbym 10. Bardzo miła atmosfera, ciekawie prowadzone wykłady i świetni instruktorzy. Szczególnie chciałbym podziękować panu Mateuszowi Mrozowi za wyrozumiałość, dokładność oraz pozytywne nastawienie, gdyż to dzięki niemu w dużej mierze zawdzięczam zdany wczoraj egzamin praktyczny. Spośród innych instruktorów polecam jeszcze pana Jakuba Palarczyka oraz panią Anię Makowską. Niezdecydowanych mogę zapewnić, że Quattro to bardzo dobry wybór.

6 Styczeń 2016

Przemek Kaczor ·

Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica w Krakowie

Oto 5 powodów dla których warto wybrać Quattro :

1. Wykłady prowadzone są w grupach 5-10 osobowych,a więc wszyscy biorą w nich aktywny udział. Zawsze w razie niepewności osoba prowadząca wykład posiada niebagatelną znajomość przepisów jak i ogromne doświadczenie jako codzienny uczestnik ruchu drogowego, więc śmiało można kierować salwy pytań ! Zawsze uzyskamy wyczerpującą odpowiedź opartą o kodeks drogowy z odniesieniem do sytuacji na drodze.

2. BOK - Biuro obsługi klienta postawiło bardzo wysoko poprzeczkę swoim konkurentom . Zawsze uśmiechnięta Kasia na wejściu zaraża wręcz pozytywną energią. Elastyczność grafiku pozwala nam dostosować kurs do indywidualnych potrzeb. O Każdej zmianie wynikającej z losowych zdarzeń, na które Quattro nie ma wpływu kursant jest odpowiednio wcześniej informowany . Mega plus !

3. Kurs praktyczny - można tutaj spotkać 6 świetnie wyszkolonych instruktorów, którzy prowadzą kursanta przez naukę jazdy dostosowując sposób nauki do jego indywidualnych predyspozycji. Czujesz się w czymś niepewny ? chcesz to poćwiczyć ? nie ma sprawy ! Przez 30 godzin każdy element poruszania się po drodze jako uczestnik ruchu jest dopracowywany do perfekcji. Ogromne doświadczenie każdego instruktora pozwala nam poznać każdą sytuacje na drodze, nauczyć się przewidywania sytuacji jak i bezbłędnej kontroli pojazdu. Miałem przyjemność jeździć z wszystkimi instruktorami, Mateuszem Wilkiem, Maćkiem Smykiem, Dawidem Dylem, Bartłomiejem Lipą , Karolem Jarosińskim i Marysia Tokarczyk. Gorąco polecam wszystkich, jazdy z nimi to przyjemność

4. Atmosfera - Jak pisałem wyżej, luźna, to gwarantuje lepszą przyswajalność informacji i pracę nad manualną obsługą pojazdu + perfekcyjna znajomość przepisów i doświadczenie to coś czego nie da się przebić ! Sprawia, że bardzo szybko zyskujemy nowe zdolności i już po 10 godzinach możemy się skupić na doskonaleniu poruszania się w ruchu drogowym

5. Kia Rio ! Wygodne i doskonale przygotowane do jazdy auto, zawsze utrzymane na wysokim poziomie czystości. Warunki do nauki jazdy tym autem ? Nic dodać nic ująćRewelacja !

Jest tylko jeden minus. Po ukończeniu kursu ogarnia smutek :C

Nie wiedziałem jaką szkołę wybrać, znajomy polecił Quattro, a teraz ja bez zastanowienia polecam wszystkim mającym dylemat w tym temacie

4 Luty 2015

Ania Wójcik

Pracuje w firmie Park Inn by Radisson Kraków

I skończyła się moja przygoda z Quattro. Niestety, ale pozostawiam po sobie ślad w postaci tej opinii. Jednym słowem było świetnie. Od wejścia, w biurze, uśmiechnięta Kasia, która zawsze służyła pomocą i potrafiła wszystko załatwić kiedy było trzeba. Za to wielkie dziękiJeśli chodzi o jazdy to wspomnienia będą długo siedziały w mojej głowie. Począwszy od „chrztu bojowego” z Marysią, przez jazdy z Mateuszem, Bartoszem oraz Dawidem, aż do ostatnich jazd wszystko przebiegało bez zarzutu. Atmosfera świetna, pełen profesjonalizm i bardzo dobre przygotowanie merytoryczne – można to powiedzieć o każdym z instruktorów. Jednak, moja najwyższa rekomendacja wędruje do Mateusza Wilka. Z czystym sumieniem polecam tego instruktora. Naprawdę, rzadko spotyka się osobę tak młodą a jednocześnie tak profesjonalną w tym co robi. Można powiedzieć: młody pasjonat. Zawsze uśmiechnięty, pełen energii, kompetentny, cierpliwy, mający świetne podejście do kursantów, jednocześnie, co ważne, wymagający. Bardzo polecam. Każda jazda z Nim to była czysta i bezstresowa przyjemność  OSK „Quattro” to był bardzo dobry wybór  Polecam! 

9 Styczeń 2015

Hrabia Dawid ·

Zespół Szkół Energetycznych w Krakowie

Z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić szkołę jazdy Quattro Nauka Jazdy. Wykłady super ciekawe, nie było nudn. Jazdy z Maćkiem, Maćkiem, Rafałem, Mateuszem, Karolem oraz z Marysią odbyły się bardzo profesjonalnie z miłą atmosferą w samochodzie. Dziękuje wam za wszystko czego mnie nauczyliście. Jestem mega zadowolony. POLECAM! Dziękuje i pozdrawiam

19 Listopad 2014

Aga Sidor ·

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Zaledwie 7 tygodni zajęło mi skończenie kursu i zdanie państwowego egzaminu na prawo jazdy. Pani Magda z biura obsługi klienta jest mistrzynią organizacji! Dzięki niej jeździłam zawsze w dogodnym dla mnie terminie, choć zdaję sobie sprawę z tego, że ustalanie dla mnie jazd nie należało do zadań najłatwiejszych.

Z instruktorów polecam trójkę na "M" : Marysię, Mateusza i Michała. Każde z nich inne, ale wszyscy kompetentni!
Mateusz zawsze w dobrym nastroju, uśmiechnięty, ale wymagający. Nie odpuszcza nawet najmniejszego błędu. Po jazdach z nim, niestraszne mi żadne rondo!
Michał ze świetnym poczuciem humoru, cierpliwy, dokładny, nauczył mnie pięknie robić "łuk".
Marysia jest bardzo dokładna i wymagająca, zwraca uwagę na wszystkie aspekty jazdy, nie tylko na to, co może przydać się na egzaminie, ale na wszystko, co dotyczy prawidłowego prowadzenia i obsługi auta
Z całą trójką jeździło mi się rewelacyjnie! Wszystkim dziękuje za cenne rady i wskazówki! Dzięki Wam nabrałam pewności za kierownicą! Szczególnie chciałabym podziękować Marysi - dzięki tym jazdom wiem, nad czym jeszcze muszę popracować!

ps. W czasie egzaminu jeździłam po strefie ruchu - ot ciekawostka

9 Maj 2014