Kinga Wassermann

Instruktorka Nauki Jazdy kat. B

Tematyka ruchu drogowego to moja pasja. Fascynują mnie skomplikowane sytuacje drogowe. Ponadto interesuje się zdrowym żywieniem oraz ziołolecznictwem. Uwielbiam pracę z ludźmi. Możliwość nauczania daje mi ogromną satysfakcję.

Szczególnie cenionona za:

empatię, kontaktowość, łagodne nastawienie i mnóstwo uśmiechu

Instruktor w akcji

Wyprzedzanie rowerzysty - ciężki orzech | Kinga, Quattro, Nauka na Prawo Jazdy, Kraków

Szkoła Jazdy Quattro w Krakowie. Pokaz nauki jazdy na żywo - w czasie rzeczywistym bez uprzedniego przygotowania czy inscenizacji. Film nie został poddany żadnej obróbce graficznej.

Kinga: "Wyprzedź go, szeroki łuk, od niego metr conajmniej musimy zachować, nie pięć bo ... i jedziemy, prosto, prosto, prosto... Prosto Ala, dlaczego chcesz skręcać?
Ala: "Aha, prosto, dobra"
Kinga: (ze stoickim spokojem): "Przed przejściem stoimy, kierunek wyłącz... znowu go musimy wyprzedzać, ha

Cenne rady od naszego instruktora

1. To, jakim jesteś kierowcą, świadczy o tym, jakim jesteś człowiekiem - bądź partnerem na drodze.

2. Nie od razu Kraków zbudowano - w trakcie nauki masz prawo do popełniania błędów.

3. Najważniejsze na drodze jest bezpieczeństwo.

Wywiad z instruktorem

Poznaj go bliżej.

1. Dlaczego zdecydowałeś się zostać instruktorem nauki jazdy?

Lubię kontakt z ludźmi oraz prowadzenie samochodu. Praca instruktora łączy w sobie te dwa zamiłowania.2. Dlaczego zdecydowałaś się starać o pracę w Quattro?

Quattro jest dobrze zorganizowaną firmą, która szanuje pracowników. 

Zawsze angażuję się w to, co robię i nie wyobrażam sobie poświęcać energii dla projektu, który skazany jest na porażkę poprzez błędne zarządzanie. 3. Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Bezpośredni kontakt z ludźmi oraz to, że mogę realizować misję poprawy bezpieczeństwa na drogach

 4. Jaki jest Twój największy sukces w pracy instruktorki nauki jazdy?

Sukcesem w tej pracy jest to, że po dwugodzinnej lekcji za kierownicą kursanci wychodzą z samochodu uśmiechnięci i mądrzejsi o nowe doświadczenia. 5. Za co najbardziej cenią Cię Twoi kursanci?

Za moją cierpliwość i łagodne usposobienie.6. Jakie jest Twoje największe marzenie dotyczące pracy instruktora nauki jazdy?

Aby moi kursanci nigdy nie zrobili krzywdy sobie ani innym użytkownikom dróg.

 

Najciekawsze opinie o Kindze

Na podstawie opinii potwierdzonych przez Facebook

Dominik Gilewski ·

POSM II st. im. F.Chopina w Krakowie

Obsługa bardzo miła i pomocna, wykłady jak najbardziej przydatne do egzaminu z teorii oraz praktyki ;). Pani Kinga Wassermann jest świetnym instruktorem godym polecenia. Bardzo miła atmosfera jazdy oraz przydatne informacje nie tylko do zdania egzaminu praktycznego, również w życiu codziennym :) Szkołę Jazdy Quattro oceniam na piątkę z plusem i polecam wszystkim!

10 Grudzień 2017

Katarzyna Serwińska · 

Dzięki szkole jazdy Quattro miałam tą niesamowitą przyjemność zdać egzamin za pierwszym razem. Muszę również zaznaczyć, że szkoliły mnie dwie instruktorki: Pani Kinga i Pani Basia. Z całego serca dziękuję im za niezwykły spokój, opanowanie i luźną atmosferę dzięki której bez problemu nauczyłam się bezpiecznej jazdy. Jeżeli ktokolwiek zastanawia się nad tym, czy kobiety są dobrymi instruktorkami, to z przekonaniem muszę przyznać, że jak najbardziej!!!!! Dlatego jeszcze raz dziękuję i polecam tę szkołę!!!

22 Listopad 2017

Alicja Lilianna Szpila · 

UAL: University of the Arts London

Polecam szczególnie kurs z Kingą, jednak miałam również okazję nauki z Panem Jackiem, który bardzo pomógł mi przy łuku, dzięki czemu teraz nie mam z nim najmniejszego problemu.

30 Sierpień 2017