Basia Bazan-Drygała

Instruktorka Nauki Jazdy kat. B

Mam 10 lat doświadcenia w szkoleniu kandydatów na kierowców. Lubię ta pracę, bo lubię pracować z młodymi ludźmi. Możliwość pracy indywidualnej daje moźliwość obserwacji wyników na przestrzeni kilkudziesieci godzin kursu. Oprócz nauki jazdy jestem miłośniczka literatury, sztuki i kotów.

Szczególnie cenionona za:

doświadczenie, kultura osobista i cierpliwość

Instruktor w akcji

Cenne rady od naszego instruktora

1. Idąc na kursprawa jazdy nie idziesz żeby zdač egzamin, ale po to aby nauczyć się jeździć. Jak to opanujesz, to zdasz każdy egzamin od razu.

2. Dobrze jeździć oznacza bezpiecznie jeździć.

3. Jak przychodzisz na jazdy szkoleniowe, lepiej nie rób tego "na styk". Przyjdź ok. 10 minut wcześniej, żeby naukę ropocząć wypoczętym.

Wywiad z instruktorem

Poznaj go bliżej.

1. Dlaczego zdecydowałaś się zostać instruktorką nauki jazdy?

Jest to tradycja rodzinna. Lubię obserwować jak z początkującego kierowcy, zwykle troche zestresowaneg na pierwszych jazdach, powstaje pewny i spokojny kierowca.2. Dlaczego zdecydowałaś się starać o pracę w Quattro?

Quattro to szkoła jazdy o doskonałej opinii. Kogo nie zapytam, każdy w branży mówi to samo. Cieszę się, że zostałam do tej szkoły przyjęta. 3. Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Kontakt z młodymi ludźmi z którymi mogę podzielić się moją wiedzą i doświadczeniem.

 4. Jaki jest Twój największy sukces w pracy instruktorki nauki jazdy?

Sukcesem w tej pracy jest to, że nauczyłam jeździć Chińczyka, który prawie nie mówił po polsku. A i ja po drodze trochę chińskiego chwyciłam. 5. Za co najbardziej cenią Cię Twoi kursanci?

Kompetencje, spore doświadczenie i anielską cierpliwość6. Jakie jest Twoje największe marzenie dotyczące pracy instruktora nauki jazdy?

Spełniam się tu i teraz... więc moje marzenia się właśnie spełniają.

 

Najciekawsze opinie o Basi

Na podstawie opinii potwierdzonych przez Facebook

Magdalena Her

Kraków

Bardzo polecam szkołę jazdy Quattro. Profesjonalne biuro obsługi klijenta, świetna, bezstresowa atmosfera podczas jazd z instruktorem szczególnie z panią Basią. Cierpliwość i chcęć odpowiedzi na każde pytanie sprawiły, że zostałam świetnie przygotowana przez panią Basię na egzamin praktyczny i teoretyczny.

21 Marzec 2018

Janek Okręglicki ·

KrakówSzeryf w firmie CISV International

Bardzo polecam szkołę jazdy Quattro. Świetna atmosfera jak i organizacja.Wykwalifikowani instruktorzy. Pani Basia świetnie nauczyła mnie jazdy od podstaw. Czuję się pewnie podchodząc do egzaminów :)

20 Marzec 2018

Dominika Kondyjowska  · 

Kraków

Co tu dużo mówić - szkoła zdecydowanie warta polecenia :) Dotarłam do niej dzięki opiniom na tej stronie, teraz osobiście się przekonałam, że wszyscy polecający szkołę mieli racje. Zarówno wykłady, jak i jazdy przebiegały w bardzo miłej atmosferze pod czujnym okiem Pani Basi :) instruktorka przemiła, a każdą trudniejszą czy niezrozumiałą rzecz potrafi w prosty sposób wytłumaczyć :) Miałam też okazję mieć kilka jazd z innymi instruktorami i ze wszystkich jestem bardzo zadowolona. Wielki plus, że instruktor uczył nie tylko pod egzamin, ale także rzeczy które na niego nie obowiązują, jednak mogą się bardzo przydać w jeździe na codzień - a to chyba najważniejsze :) Do tego przemiła obsługa w biurze, wszystkie kłopoty i problemy rozwiązują od ręki ;) Kurs można zrobić naprawdę szybko, dużo terminów jazd do wyboru i nie ma problemu z przełożeniem jazdy. A nauka parkowania na Batorego to szkoła życia, jak się człowiek tam nauczy parkować i polować na miejsce to żadne ciasne miejsce parkingowe nie będzie już problemem :p Pozdrawiam serdecznie

6 Luty 2018