Piotrek Cieśla

Instruktor Nauki Jazdy kat. B

Instruktor nauki jazdy kategorii A i B. Do szkolenia podchodzi bardzo profesjonalnie, stara się tłumaczyć w sposób maksymalnie zrozumiały by nie pozostawiać żadnych niejasności. Dba by atmosfera była pozytywna, w wolniejszych momentach lubi porozmawiać też o innych tematach aby umiejętnie wyważać atmosferę na zajęciach. Jest pasjonatem zarówno czterech jak i dwòch kółek zwłaszcza tych z silnikami :) Mówi, że zawsze lubił jeździć, a od znajomych zawsze słyszał, że ma fajny, bezstresowy styl jazdy i że powinien uczyć, bo ma odpowiednie podejście do ludzi. Ponadto zawsze lubił pracę z ludźmi.

Szczególnie ceniony za:

Zaangażowanie, luźna atmosfera na zajęciach i wysoka skuteczność

Instruktor w akcji

Cenne rady od naszego instruktora

- bądź pewny/pewna za kółkiem 

- nie porównuj się z innymi

- oglądaj regularnie "Jedź bezpiecznie" :)

Wywiad z instruktorem

Poznaj go bliżej.

1. Dlaczego zdecydowałeś się zostać instruktorem nauki jazdy?

Zawsze lubiłem jeździć, a znajomi mówili, że mam fajny, bezstresowy styl jazdy. Wielokrotnie słyszałem, że powinienem uczyć, bo mam odpowiednie podejście do ludzi. Zawsze lubiłem pracę z ludźmi, więc postanowiłem spróbować.2. Dlaczego zdecydowałeś się starać o pracę w Quattro?

Chciałem pracować w stabilnej firmie, dobrze rozpoznawalnej na rynku i w mediach społecznościowych. Ważna była również bardzo dobra koordynacja komunikacji na linii instruktor - kursant.3. Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Odpowiedzialność za kursanta i proces dydaktyczny. Lubię patrzeć jak ktoś na początku zupełnie zielony, powoli staje się świadomym kierowcą. Zdaje sobie sprawę, że 30 godzin to nie dużo, jednak wierzę, że podstawowe zasady bezpieczeństwa na drodze mogą zostać wypracowane w tym czasie.

 4. Jaki jest Twój największy sukces w pracy instruktora nauki jazdy?

To są codzienne sukcesy, kiedy widzę, że komuś wychodzi coś dobrze i widzę ten błysk w oku, że rozumie jak to zrobił. Uczyłem również na kat. A i w jednym sezonie moi kursanci mieli 100% zdawalności. 5. Za co najbardziej cenią Cię Twoi kursanci?

- cierpliwe tłumaczenie

- spokój

- wyjaśnianie mechanizmów kryjących się za stresem6. Jakie jest Twoje największe marzenie dotyczące pracy instruktora nauki jazdy?

Żeby inni kierowcy byli bardziej cierpliwi oraz żeby ten zawód był adekwatnie poważany, w stosunku do odpowiedzialności jaką ma instruktor.

 

Najciekawsze opinie o Piotrku

Na podstawie opinii potwierdzonych przez Facebook