Kasia Kłaput

Instruktor Nauki Jazdy kat. B

Instruktorka nauki jazdy kategorii B.

Kultura osobista, rzetelność, cierpliwość i przyjazne podejście

- Pamiętaj o tym, że pomimo, że zdobyłeś uprawnienia, to cały czas zdobywasz nowe doświadczenia i umiejętności prowadząc samochód

- Dbaj o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników na drodze

- Bądź kulturalny na drodze

Instruktorem postanowiłam zostać, ponieważ było to moim marzeniem. Bardzo lubię jeździć samochodem, sprawia mi to ogromną przyjemność, więc stwierdziłam, że mogę przekazać swoją wiedzę innym.

2. Dlaczego zdecydowałaś się starać o pracę w Quattro?

Szkoła Jazdy Quattro wyświetliła mi się jako jedyna z pierwszych kiedy szukałam pracy jako instruktor. Opinie o tej szkole są bardzo pozytywne. Po rozmowie wstępnej jeszcze bardziej przekonałam się, że to dobry wybór. Bardzo miła atmosfera.

W swojej pracy najbardziej lubię to, że kursanci z lekcji na lekcję robią postępy i doskonalą swoje umiejętności. Pozytywny wynik na egzaminie oraz radość na ich twarzy to najlepsza nagroda.

Zdanie egzaminu państwowego oraz opanowanie jazdy samochodem przez kursantkę, która nie wierzyła w siebie.

Myślę, że kursanci najbardziej cenią we mnie: cierpliwość, kulturę osobistą, empatię i sposób przekazywania wiedzy.

Moim marzeniem jest to, żeby każdy kursant, który zdobędzie uprawnienia jeździł przede wszystkim bezpiecznie.

Najciekawsze opinie o Kasi