Robert Pilch

Instruktor Nauki Jazdy kat. B

Jestem kierowcą z wieloletnim doświadczeniem a instruktorem od 7 lat. Jestem krakowianinem a po krakowskich drogach poruszam się od bardzo wczesnych lat.

Szczególnie ceniony za:

Bardzo duże zaangażowanie, wspaniałą atmosferę i rzetelność

Instruktor w akcji

Cenne rady od naszego instruktora

- traktuj z szacunkiem i empatią  użytkowników drogi.

- panuj nad emocjami, by zachować zdrowy rozsądek.

- bądź skupiony, obserwuj i przewiduj, a gdy trzeba odpowiednio reaguj.

Wywiad z instruktorem

Poznaj go bliżej.

1. Dlaczego zdecydowałeś się zostać instruktorem nauki jazdy?

Zawsze interesowałem się ruchem drogowym i motoryzacją. Jeżdżąc po drogach Krakowa jako kierowca od 1990 roku mam świadomość jakie zmiany zaszły na naszych drogach. Swoją pasję do przekazywania wiedzy o ruchu drogowym i sztuce prowadzenia samochodu odkryłem ucząc najbliższych. Moje rady były trafne, ponieważ wynikały z wiedzy teoretycznej popartej  doświadczeniem. Przyniosły zamierzony efekt. Chciałem mieć wpływ na bezpieczeństwo i kulturę uczestników ruchu, dodatkowym atutem było to, że przekazywanie wiedzy innym sprawia mi przyjemność.2. Dlaczego zdecydowałeś się starać o pracę w Quattro?

Szkołę Quattro wybrałem ponieważ jest nowoczesna, oraz prowadzona z pasją. Ceniona przez młodych ludzi. Instruktorzy mają wiedzę i rozumieją jakie dziś czekają wyzwania na nowych kierowców.  3. Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Cenię kontakt z ludźmi i lubię wyzwania, każde zajęcia są wyjątkowe. W pracy instruktora nie ma mowy o nudzie i rutynie. Robię to co lubię, praca sprawia mi przyjemność zwłaszcza gdy są efekty

 4. Jaki jest Twój największy sukces w pracy instruktora nauki jazdy?

Największym moim sukcesem jest to, gdy kursant zrozumie zasady panujące na drodze, pamięta o kulturze i bezpieczeństwie. Wiedzę i umiejętności, które przekazałem nie tylko pozwolą otrzymać uprawnienia, ale jeździć z przyjemnością przez wiele lat. 5. Za co najbardziej cenią Cię Twoi kursanci?

Kursanci cenią mnie za cierpliwość, opanowanie, tłumaczenie zagadnień, mile spędzony czas. Wiedzą, że konsekwentnie będę wymagał podstaw, które muszą opanować.6. Jakie jest Twoje największe marzenie dotyczące pracy instruktora nauki jazdy?

Moim marzeniem jest to, aby zawód ten był doceniany, a nowi uczestnicy ruchu zawsze z szacunkiem i zrozumieniem dla innych, bezpiecznie docierali docelu.

 

Najciekawsze opinie o Robercie

Na podstawie opinii potwierdzonych przez Facebook

Patryk Tabak · 

Kraków, Polska

Szanowni Państwo,

Chciałbym przekazać wyrazy podziękowania i wdzięczności dla instruktora Roberta Pilcha. Miałem u niego jazdę doszkalającą w środę przed egzaminem państwowym i choć potrzebowałem tylko potrenowania ruszania na wzniesieniu, to instruktor zabrał mnie w teren i przećwiczył praktycznie wszystkie niezbędne manewry w pigułce, poza tym jazda upłynęła w świetnej atmosferze, a pan Robert tłumaczył praktycznie każdy manewr, często zagadywał i sprawiał, że dwie godziny minęło jak pstryknięcie palcem :)

Egzamin państwowy dzisiaj zdany :) Wzniesienie, które pan Robert mi wytłumaczył w jeszcze inny sposób niż w poprzedniej szkole (a trzeba przyznać, że na ten manewr byłem wyjątkowo oporny), pokonane za pierwszym razem (a w pierwszym podejściu do egzaminu właśnie na nim się zakończyło).

Proszę przekazać najszczersze wyrazy wdzięczności!

Patryk Tabak

12 Czerwiec 2019