Gosia Kowal

Instruktorka Nauki Jazdy kat. B

Instruktorka nauki jazdy kategorii B.

Kreatywna atmosfera, kultura osobista, cierpliwość

- "Oczy do okoła głowy" - to powiedzenie potwierdza się w praktyce za kółkiem

- Jazda samochodem to w dużej mierze umiejętność przewidywania i planowania - warto sobie to uświadomić i rozwijać

- Zainwestuj swój czas i chęci w naukę przepisów drogowych tak by mieć je w "małym paluszku u stopy". Pozwoli to pewniej poczuć się na drodze oraz w sytuacjach newralgicznych

Zamiłowanie do "kółek" oraz ciekawość i chęcć sprawdzenia siebie w tej roli. Cieszę się, że wybrałam ten zawód :)

2. Dlaczego zdecydowałaś się starać o pracę w Quattro?

Quattro jest stabilną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, co za tym idzie - fachowa kadra, z którą bardzo dobrze się współpracuje.

Ludzi, których mam przyjemnoścć szkolić oraz satysfakcję ze naszych wspólnych sukcesów.

Złamanie opinii, że sa ludzie, którzy do jazdy samochodem się nie nadają.

Wiadomo, że najlepiej o to spytać kursantów, ale po opiniach jakie o mnie piszaą moge powiedzieć, że za dobrą atomsferę, która sprzyja szkoleniu i robieniu szybkich postępów.

Aby jak najwięcej szkolonych przeze mnie kursantów jeżdziło samochodem pewnie i bezpieczenie i żeby czerpali z tego radość.

Najciekawsze opinie o Gosi

Basia Doncer ·

I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego, Kraków

Jestem w 100% zadowolona. Pani Gosia to zdecydowanie instruktor z powołania, zawsze cierpliwa i wyrozumiała!

15 Październik 2019