Ewelina Romanek

Instruktorka Nauki Jazdy kat. B

Instruktorka nauki jazdy kategorii B.

Szczególnie cenionona za:

Kreatywna atmosfera, kultura osobista, cierpliwość

Instruktor w akcji

Cenne rady od naszego instruktora

- Opanuj stres. Do egzaminu podejdź z pozytywnym myśleniem - „idę zdać”

- Pamiętaj o tym, aby przed egzaminem zadbać o odpowiednia ilość snu i być wypoczętym. Niedobór snu spowalnia czas reakcji, zmniejsza zdolność logicznego myślenia

- Nie bierz żadnych leków na uspokojenie, ponieważ obniżają czas reakcji i powodują senność

Wywiad z instruktorem

Poznaj go bliżej.

1. Dlaczego zdecydowałeś się zostać instruktorem nauki jazdy?

Wiele osób uważa, że jestem dobrym kierowcą, dlatego chcę przekazywać i dzielić się wiedzą i umiejętnościami z innymi. Motoryzacja jest moją pasją od najmłodszych lat. Zawód instruktora nauki jazdy wiążę się z wyzwaniami, ale również satysfakcją.2. Dlaczego zdecydowałeś się starać o pracę w Quattro?

Zawsze chciałam pracować w jednej z krakowskich szkół jazdy. Tytuł tej szkoły spełnia moje oczekiwania. To przyjazne miejsce, które sprzyja nauce i personalnemu rozwojowi.3. Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Niewątpliwie zaletą pracy jest możliwość poznawania nowych, ciekawych ludzi. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, wrażenia, które dostarczają kursanci.

 4. Jaki jest Twój największy sukces w pracy instruktora nauki jazdy?

Każdy zdany egzamin przez mojego kursanta to mały , osobisty sukces. 5. Za co najbardziej cenią Cię Twoi kursanci?

Moi kursanci cenią mnie za dokładność wykonania mojej pracy, dostrzegania każdego drobnego błędu oraz za poczucie humoru. Moją zaletą jest to, że jestem cierpliwa oraz profesjonalnie podchodzę do każdej sytuacji.6. Jakie jest Twoje największe marzenie dotyczące pracy instruktora nauki jazdy?

Moim marzeniem jest , aby kursanci po skończonym kursie jeździli bezpiecznie, pewnie wykorzystując wiedzę zdobytą podczas kursu. Chciałabym również zostać jednym z najlepszych instruktorów nauki jazdy.

 

Najciekawsze opinie o Ewelinie

Na podstawie opinii potwierdzonych przez Facebook

Krzysztof Ślusarczyk · 

I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego, Kraków

Jak najbardziej polecam każdemu Szkołę Jazdy Quattro w Krakowie.... Jeśli chodzi o zajęcia praktyczne to muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu instruktorki, która miała ze mną lekcje przez większą część kursu. Jazdy odbywały się przede wszystkim na obszarze, gdzie będę zdawał egzamin, każde trudne miejsce, charakterystyczne skrzyżowanie czy osiedle zostało przez nas dokładnie "przerobione" według już wcześniej ustalonego przez panią planu, co pozwoliło mieć pewność, że nic nie zostanie pominięte.

W razie trudności z przejechaniem danego miejsca miałem możliwość ponownego przejazdu tam nawet po kilka razy i zrozumienia błędu przy pomocy instruktora oraz zdobycia pewności, że na egzaminie nie będę miał problemów z żadnym z nich.

Jazdy to była dla mnie czysta przyjemność, jednocześnie instruktorka kładła nacisk na pełne skupienie przez cały czas.

Jeszcze raz każdemu polecam Szkołę Quattro, a w razie gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości to już na pierwszym wykładzie zostaną one z pewnością rozwiane.

14 Czerwiec 2019