Tempo kursu


Jazdy szkoleniowe: max 8 tygodni
 - gwarancja jazd w każdy piątek, sobotę i niedzielę (na życzenie w dowoly dzienń tygodnia)
*Jazdy w niedzielę odbywają się tylko w Quattro w Krakowie
Teoria: w wersji e-learning -  dostęp do kursu online w formie platformy szkoleniowej e-learning >  jest zupełnie darmowy.
Platforma polecana przez szkoleniowców Quattro.

Ważne: kursant na życzenie może brać darmowy udział w wykładach, które odbywaj się w ciągu tygodnia

Co zwiera kurs?


-
 Kursant otrzymuje dostęp do kursu online w formie platformy szkoleniowej e-learning >  w formie aplikacji (urzedzenia mobilne + komputer stacjonarny) wraz z aktualnymi testami egzaminacyjnymi do ćwiczeń - polecane przez szkoleniowców Quattro. Więcej o aplikacji >

Część praktyczna


Zakres: 30 godzin zegarowych jazd szkoleniowych
 w pełni wykorzystanych.
Czas trwania pojedynczej jazdy: 2 lub 3 godziny, zależnie od ustaleń instruktora prowadzącego z kursantem. 
Miejsce rozpoczynania jazd: z okolic biura w sąsiedztwie ul. Karmelickiej, w Krakowie oraz al. Wolności 6 w Nowym Sączu

Pojazdy:
Quattro Kraków: HYUNDAI i20 w wersji egzaminacyjnej 
Quattro Nowy Sącz: SUZUKI Baleno  w wersji egzaminacyjnej 
- o tych samych parametrach co pojazdy egzaminacyjne - Hyundai i20 i Suzuki Baleno >  Kursant otrzymuje doskonałe przygotowanie do egzaminu i zyskuje pewność siebie kluczową do odniesienia zwycięstwa
- w pełni przystosowane do szkolenia, sprawne technicznie, czyste i zadbane
- stan techniczny pod szczególnym nadzorem specjalistów a badanie techniczne oraz ubezpieczenie zawsze aktualne

Jak zapisać się na kurs?
Online - zapisz sie w 30 sekund i skróć formalności - formularz kontaktowy > wystarczy podać imię oraz adres mailowy a my zrobimy resztę
Telefonicznie - zadzwoń do naszego biura na nr 882 82 21 21 lub 12 341 48 68 w godz. 9-17, pn-pt.

Osobiście - wpadnij do naszej szkoły (pn-pt - 9-17) - kontakt >

Więcej szczegółów dotyczących organizacji kursu wraz instrukcją uzyskania numeru PKK tutaj >

Termin najbliższego kursu 
- Publikujemy w formie wydarzeń na naszym Facebooku sprawdź teraz >
- Zadzwoń i dowiedz się od razu - kontakt >  lub skorzystaj z okienka czatu w prawym dolnym rogu ekranu

Sprawdź również inne nasze kursy (lista dla Quattro Kraków):
Kurs Klasyczny >
Kurs Express
 >
Kurs Rozszerzony 10+  >
Kurs Rozszerzony 10+ Express  >
Kurs V I P  >
____________________________________________________________________________________

Potrzebujesz jazd doszkalających?
Kupując w pakietach płacisz mniej - sprawdź pakiety teraz >

Masz już prawo jazdy ale dawno nie jeździłeś?
Przypomnij sobie jak to się robi pod okiem specjalisty w bezpiecznym aucie przystosowanym do szkolenia
Jazdy odświeżające z Quattro > 

Zakres zajęć

jest dokładnie taki sam jak w przypadku kursu klasycznego i w pełni spełnia wymogi programowe płynące z ustawy o kierujących pojazdami kwalifikując kursanta do egzaminu państwowego.

Kurs polecany

zapracowanym w tygodniu, którzy ze względu na sporą ilość obowiązków nie są w stanie uczestniczyć w zajęciach od poniedziałku do piątku.

Zalecenia

Dla utrzymania płynności procesu szkoleniowego zaleca się wykonanie przynajmniej jednej 2 godzinnej jazdy szkoleniowej w tygodniu, dlatego warto czasami przełożyć jakieś zajęcia i umówić się na jazdę. Nasi instruktorzy dostępni są nawet w godz. 20-22.

Organizacja i termin kursów

U nas kurs możesz rozpocząć codziennie.

Zostaliśmy uznani za jedną z najlepiej zorganizowanych szkół jazdy. Potwierdzają to nasi kursanci oraz pracownicy Wydziałów Komunikacji zajmujących się nadzorem działalności szkół jazdy. Nasz sekret tkwi we wzorowo przygotowanym biurze obsługi klienta, które pracuje na precyzyjnie wypracowanym systemie. Nasze konsultantki są doskonale zorientowane w sprawach organizacji kursów nauki jazdy a przy tym zawsze miłe i przyjaźnie nastawione. Dzięki temu wiesz, że możesz na nas liczyć.

Sprawdź naszą organizację

W cenie każdego kursu

Sprawdź co od nas otrzymujesz.

W cenie kursu oprócz 30 godzin wykładów i jazd szkoleniowych otrzymujesz również profesjonalny zestaw kursanta, kurs pierwszej pomocy, egzamin wewnętrzny, pełną obsługę administracyjną kursu, gwarantowaną pomoc w ustaleniu egzaminu państwowego, nieograniczony dostęp do sali komputerowej z możliwością przeprowadzania symulacji egzaminów państwowych i inne elementy przyjazne kursantowi.

Dowiedz się więcej

Jazdy szkoleniowe

Nasi absolwenci prowadzą pojazd pewnie i bezpiecznie.

Nauka jazdy jest procesem kilkupoziomowym. Najbardziej złożonym i najtrudniejszym poziomem są jazdy szkoleniowe. Dowiedz się na czym polega podział na etapy szkoleniowe z zakresu nauki jazdy jaki stosowany jest w naszej szkole. Sprawdź jakie formy jazd szkoleniowych dostępne są w naszej szkole i wybierz najlepsze dla siebie.

Dowiedz się więcej

Pojazdy szkoleniowe i egzaminacyjne

W Quattro każdy otrzymuje gwarancję szkolenia na pojazdach egzaminacyjnych.

Każdy kursant wykonuje minimum 30 godzin jazd szkoleniowych, które odbywają się w nowoczesnych i komfortowych pojazdach. Ze względu na przygotowanie do egzaminu państwowego pojazdy te w większości są takie same jak na egzaminie. Mocno sugerujemy szkolenie na pojazdach innych niż egzaminacyjne, co pozwala na znaczne rozwinięcie ogólnych umiejętności kierowcy oraz umiejętności szybkiej adaptacji do specyfiki różnych pojazdów.

Dowiedz się więcej

E-learning

W Quattro teoria w domu.

Kursanci naszej szkoły mają możliwość skorzystania z wariantu e-kursu „Teoria w domu” – najlepszego w Polsce teoretycznego kursu internetowego dla kandydatów na kierowców. Jest to pierwszy w Polsce e-learning zbudowany na platformie ASSiEK, który daje dostęp do pełnej bazy testów wykorzystywanych na egzaminach państwowych.

Dowiedz się więcej

System szkolenia SPS

Najefektywniejsza nauka jazdy.

SPS to nowoczesny system wykorzystujący najnowocześniejszą technologię multimedialną. Wiedza dociera do kursanta z trzech różnych źródeł, dzięki czemu jest łatwiej i szybciej przyswajalna. Wszystkie zagadnienia są ze sobą spójne, bez względu na to czy znajdują się w podręczniku, e-learningu czy omawiane są na wykładach. Wszędzie operuje się jednakową terminologią, szatą graficzną i układem treści. To wszystko po to, aby wiedza kursanta była właściwie poukładana i pozwalała w pełni skoncentrować się na nauce prowadzenia pojazdu.

Dowiedz się więcej

Kurs pierwszej pomocy

U nas kurs pierwszej pomocy jest ciekawy i przydatny.

Jak przeprowadzać akcję ratunkową w ruchu drogowym? Które momenty w takcie takiej akcji są najważniejsze? Proces resuscytacji krok po kroku. Czy za nieudzielenie pierwszej pomocy grozi kara? Jak wyciągać ofiarę wypadku z pojazdu? Tego i wielu innych praktycznych rzeczy dowiesz się na kursie pierwszej pomocy w Quattro.

Dowiedz się więcej

Egzamin wewnętrzny

Przeprowadzamy egzaminy wewnętrzne – w cenie kursu.

Dzięki temu, że w naszej szkole przeprowadzamy egzaminy wewnętrzne, nasi kursanci mają możliwość przejścia chrzestu bojowego przed egzaminem państwowym. Egzamin wewnętrzny to nic innego jak symulacja takiego egzaminu. Wynik tego egzaminu jasno pokazuje poziom gotowości do przystąpienia do egzaminu państwowego oraz wskazuje te elementy, która warto dopracować, by osiągnąć sukces na egzaminie.

Dowiedz się więcej

Jak zdać egzamin?

Cenne rady tylko u nas.

Najistotniejsze wskazówki, które pozwolą Ci przejść przez egzamin państwowy bez większych przeszkód. Jako szkoła jazdy z wieloletnim doświadczeniem, która może poszczycić się najwyższą zdawalnością od wielu lat, możemy śmiało uznać, że wiemy jak poprowadzić kursanta do osiągniecia celu. Zobacz już teraz jakie rady przekazujemy naszym kursantom by ułatwić im drogę do wymarzonego prawa jazdy.

Zdaj egzamin z nami

Kurs na raty 0%

Przyjazny system płatności za kurs.

System ratalny pozwala na dokonywanie płatności w określonych odstępach czasu. Każdy kursant ma możliwość skorzystania z tej opcji płatności. Bez współpracy z bankiem, bez zaświadczeń o zarobkach. Okres spłaty wydłużony jest nawet do 5 miesięcy.

Skorzystaj z rat

Skontaktuj się z Nami

KRAKÓW

ul. Karmelicka 39/3 | 31-128 Kraków
tel. 12 341 48 68 | kom. 882 82 21 21
e-mail: krakow@quattro.szkola.pl

Wejście na wysokości przystanku tramwajowego "Batorego"

NOWY SĄCZ

Al. Wolności 6 | 33-300 Nowy Sącz
tel. 18 547 06 06 | kom. 793 95 68 68
e-mail: nowysacz@quattro.szkola.pl

Wejście od strony Alei Wolności w budynku przy banku Santander