Paweł Niedźwiadek

Instruktor Nauki Jazdy kat. B

Jak mawiają jego kursanci "Paweł bardzo trafnie zauważał moje błędy i z jazdy na jazdę korygowaliśmy wszystkie niedociągnięcia. Bardzo szybko odkryłem ogromną przyjemność z jazdy", "Pan Paweł potrafi dotrzeć nawet do najbardziej "zakręconego" kursanta". To najlepiej podsumowuje Pawła. Świetnie przyjmowany przez swoich podopiecznych, którzy z radością przychodzą na jazdy do niego. W wynikach zdawalności jest w czołówce w zespole: 
Zdawalność za rok 2018: Teoria 93,8% (rekord), Praktyka 53,3% |  Paweł jest szczególnie ceniony przez swoich kursantów za świetną atmosferę w trakcie szkolenia, bardzo spokojne podejście oraz dużą dokładność. Efektem są naprawdę dobrze wyszkoleni kursanci.

Szczególnie ceniony za:

Kultura osobista, opanowanie i przyjazne podejście

Instruktor w akcji

Cenne rady od naszego instruktora

- dobry kierowca to spokojny kierowca, spokojny kierowca to bezpieczny kierowca

- bądź uprzejmy na drodze: współpraca zmniejsza korki

- nie spiesz się, lepiej tracić kilka minut z życia niż życie w jednej chwili

Wywiad z instruktorem

Poznaj go bliżej.

1. Dlaczego zdecydowałeś się zostać instruktorem nauki jazdy?

Instruktor, który nauczył mnie jeździć tuż po zakończeniu kursu powiedział, że widzi we mnie instruktora. Również rodzice i znajomi stanowczo twierdzili, że jestem bardzo dobrym kierowcą. Chęć podwyższenia swoich kwalifikacji zawodowych ostatecznie zadecydowała o zdobyciu uprawnień instruktorskich.2. Dlaczego zdecydowałeś się starać o pracę w Quattro?

Po decyzji o przeprowadzce do Krakowa szukałem pracy jako instruktor na różnych stronach internetowych. Strona internetowa jak i oferta pracy Quattro wydawała się najrozsądniejsza. Nie myliłem się.3. Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Najbardziej lubię widzieć efekty mojej pracy to znaczy zadowolonych kursantów, którzy z każdą jazdą radzą sobie coraz lepiej oraz z chęcią i uśmiechem na twarzy przychodzą na kolejne jazdy. 

 4. Jaki jest Twój największy sukces w pracy instruktora nauki jazdy?

Wysoki procent zdawalności oraz duże grono osób, które przychodziło do mnie z poleceniem od moich byłych kursantów. 5. Za co najbardziej cenią Cię Twoi kursanci?

Najbardziej cenią mnie za dokładność i cierpliwość. Nie przepuszczam żadnemu nawet najdrobniejszemu błędowi. Lubią mnie także za dobre poczucie humoru oraz luźne rozmowy oczywiście w wolnym czasie.6. Jakie jest Twoje największe marzenie dotyczące pracy instruktora nauki jazdy?

Moim największym marzeniem jest zdobyć miano jednego z najlepszych instruktorów nauki jazdy w regionie, a także widok byłych kursantów świetnie jeżdżących technicznie jak i bezpiecznie.

 

Najciekawsze opinie o Pawle

Na podstawie opinii potwierdzonych przez Facebook

Bartek Szczepaniak ·

Kraków, Poland / Studied Marketing Communication/Advertising at Sheffield Hallam University

Mam 30 lat i w końcu postanowiłem zrobić prawo jazdy. Zastanawiałem się, czy w tym wieku będzie trudniej opanować kierowanie samochodem. Quattro wybrałem dlatego, że mają bardzo ładną stronę i dobrze opisane zasady. Zdecydowałem się na kurs przyspieszony, dzięki czemu jazdy miałem codziennie i w 3 tygodnie byłem gotowy do egzaminu. Teoria zdana na 100%, a praktyka za pierwszym razem. Wychodząc z MORD-u cieszyłem się jak dziecko. Od wczoraj jeżdżę już ze swoim prawem jazdy i mogę powiedzieć, że sukces Quattro to przede wszystkim instruktorzy. Idąc na kurs nie wiedziałem czego się spodziewać, ale napięcie opadło podczas pierwszej jazdy. Moim głównym instruktorem był Paweł, który bardzo trafnie zauważał moje błędy i z jazdy na jazdę korygowaliśmy wszystkie niedociągnięcia. Bardzo szybko odkryłem ogromną przyjemność z jazdy, na co zdecydowanie wpływ miała dobra atmosfera podczas kursu. Na kilka lekcji przydzielono mi innych instruktorów i myślę, że to dobry zabieg, bo każdy zauważy coś innego. Na koniec nie mogę powiedzieć właściwie nic innego niż dziękuję. To była fajna przygoda. No i z szybkim happy-endem :D Pozdrawiam, Bartek

5 Styczeń 2019

Kinga Ramenda ·

Fotograf, Grafik at Kinga Ramenda PHOTO&Graphic Design |Studies Fotografia at Krakowskie Szkoły Artystyczne

Co do jazd - jestem przykładem na to iż kursant, który niekoniecznie ma talent do jazdy samochodem, potrafi zostać całkiem niezłym, bezpiecznie poruszającym się kierowcą. Pan Paweł potrafi dotrzeć nawet do najbardziej "zakręconego" kursanta.  

Pozytywna i życzliwa atmosfera, brak ukrytych kosztów, sumienne podejście do klienta... Dziś będąc już po dawno skończonym kursie i trzymając w ręku zdane za 2-gim razem prawo jazdy mogę być pewna, że lepiej wybrać nie mogłam.

Gdyby było więcej takich szkół jazdy, to na drogach byłoby zdecydowanie bezpieczniej!

28 Listopad 2018