Paweł Niedźwiadek

Instruktor Nauki Jazdy kat. B

Instruktor nauki jazdy kategorii B. 

Szczególnie ceniony za:

Kultura osobista, opanowanie i przyjazne podejście

Instruktor w akcji

Cenne rady od naszego instruktora

- pojawią się już wkrótce

- ...

- ...

Wywiad z instruktorem

Poznaj go bliżej.

1. Dlaczego zdecydowałeś się zostać instruktorem nauki jazdy?

Instruktor, który nauczył mnie jeździć tuż po zakończeniu kursu powiedział, że widzi we mnie instruktora. Również rodzice i znajomi stanowczo twierdzili, że jestem bardzo dobrym kierowcą. Chęć podwyższenia swoich kwalifikacji zawodowych ostatecznie zadecydowała o zdobyciu uprawnień instruktorskich.2. Dlaczego zdecydowałeś się starać o pracę w Quattro?

Po decyzji o przeprowadzce do Krakowa szukałem pracy jako instruktor na różnych stronach internetowych. Strona internetowa jak i oferta pracy Quattro wydawała się najrozsądniejsza. Nie myliłem się.3. Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Najbardziej lubię widzieć efekty mojej pracy to znaczy zadowolonych kursantów, którzy z każdą jazdą radzą sobie coraz lepiej oraz z chęcią i uśmiechem na twarzy przychodzą na kolejne jazdy. 

 4. Jaki jest Twój największy sukces w pracy instruktora nauki jazdy?

Wysoki procent zdawalności oraz duże grono osób, które przychodziło do mnie z poleceniem od moich byłych kursantów. 5. Za co najbardziej cenią Cię Twoi kursanci?

Najbardziej cenią mnie za dokładność i cierpliwość. Nie przepuszczam żadnemu nawet najdrobniejszemu błędowi. Lubią mnie także za dobre poczucie humoru oraz luźne rozmowy oczywiście w wolnym czasie.6. Jakie jest Twoje największe marzenie dotyczące pracy instruktora nauki jazdy?

Moim największym marzeniem jest zdobyć miano jednego z najlepszych instruktorów nauki jazdy w regionie, a także widok byłych kursantów świetnie jeżdżących technicznie jak i bezpiecznie.

 

Najciekawsze opinie o Pawle

Na podstawie opinii potwierdzonych przez Facebook