Wzorowa organizacja to fundament wysokiej jakości kursów

Dopracowaliśmy wszystko tak abyś całą uwagę skoncentrował na szkoleniu. Zobacz jak wygląda ścieżka do uzyskania prawa jazdy.

Organizacja i terminy kursów

Wcale nie taka skomplikowana.

Zostaliśmy uznani za jedną z najlepiej zorganizowanych szkół jazdy. Sekret tego sukcesu tkwi we wzorowo przygotowanym biurze obsługi klienta, które pracuje na precyzyjnie ułożonym systemie.

Nasze konsultantki są doskonale zorientowane w sprawach organizacji kursów nauki jazdy a przy tym zawsze miłe i przyjaźnie nastawione. Dzięki temu wiesz, że możesz na nas liczyć.
Poznaj nasze biuro obsługi klienta

Kiedy mogę rozpocząć kurs?

Codziennie! Jak to działa?

Wystarczy, że przyjdziesz do nas do biura i przedstawisz niezbędną dokumentację. Przedstawimy ci grafik wykładów oraz szczegóły dotyczące systemu zapisu na jazdy szkoleniowe, doboru instruktorów prowadzących twój kurs oraz preferencje dotyczące pojazdów szkoleniowych.

Jeśli wybierasz opcje rozpoczęcia kursu w trybie pilnym, dołączasz do aktualnie trwającego kursu a ewentualne wykłady, w których nie miałeś możliwości uczestniczyć odrabiasz z kolejną grupą. Zapisz się na kurs już teraz

Terminy rozpoczęcia kursów na bieżaco publikujemy na naszym Facebooku http://bit.ly/terminy_kursow_quattro

Czy udział w wykładach jest obowiązkowy?

Nie. Do wyboru masz dwie opcje:

• Nie musisz chodzić na wykłady
  • Uczysz się gdzie chcesz i kiedy chcesz
  • Oszczędzasz czas i pieniądze, jakie wydałbyś na dojazdy na wykłady
  • Otrzymujesz dostęp do wyjątkowych materiałów szkoleniowych:
    • 100 godzin video
    • dostosowanych do korzystania na urządzeniach mobilnych
    • z rozbudowanym panelem do nauki i ćwiczeń
    • rozszerzonych o system wspomagającym naukę z naciskiem na zagadnienia najczęściej pojawiające się na egzaminie państwowym
  • Na życzenie kursant zawsze ma możliwość uczestniczenia we wszystkich wykładach zarówno w trakcie jak i po kursie, bez dodatkowych opłat

Wykłady

• Zagadnienia omawiane na żywo przez profesjonalnego wykładowcę
  • Możliwość zadania pytania na żywo w trakcie wykładu
  • Prezentacja materiałów multimedialnych w dużym formacie dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii
  • Otrzymujesz materiały szkoleniowe (Podręcznik SPS + Testy egzaminacyjne)
  • Zajęcia przeprowadzane w komfortowych salach wykładowych należących do Quattro (zajęcia nie są prowadzone w wynajmowanych salach w szkołach publicznych)

Jak rozpocząć kurs nauki jazdy?

Przed zapisem trzeba dokonać kilku formalności.
Z naszym wsparciem pójdzie ci gładko.

Skompletuj poniższy zestaw wymaganych przez urząd dokumentów, by uzyskać Profil Kandydata na Kierowcę (PKK):

Udaj się do Wydziału Komunikacji z pełnym kompletem dokumentów. PKK otrzymasz na miejscu.

Udaj się do Biura Obsługi Klienta Quattro wraz z uzyskanym w urzędzie PKK.

Ścieżka do prawa jazdy krok po kroku

Z Quattro to czysta przyjemność