Jakość buduje zaufanie

Gwarancja Quattro to poważne zobowiązanie.

Wymagamy od siebie najwyższej jakości, dlatego zobowiązujemy się zagwarantować naszym kursantom pełne zadowolenie.

Każdy kurs objęty jest gwarancją najwyższej jakości usług.

Przekonaj się o skuteczności Gwarancji Quattro, na którą składają się:

Gwarantujemy szkolenie z najlepszymi instruktorami w przyjaznej atmosferze

Każdy z instruktorów dba o sprzyjającą nauce atmosferę, dobre samopoczucie kursanta oraz o wysoką efektywność szkolenia. Nasi instruktorzy przechodzą złożony proces rekrutacji, szkolenie i okres próbny. Ich wiedza i umiejętności są stale monitorowane i rozwijane dzięki regularnie prowadzonym jazdom obserwacyjnym przeprowadzanych przez menedżerów. To daje pewność, że w naszym zespole są tylko zawodowcy doskonale przygotowani do wykonywania swojego zawodu.

Poznaj naszych instruktorów

Gwarantujemy pełne wykorzystanie każdej minuty jazdy

Jedna godzina jazdy szkoleniowej wynosi dokładnie 60 minut i w jej trakcie nigdy nie są realizowane cele inne niż szkoleniowe. Instruktorzy zawsze stawiają się na jazdy w uzgodnionym wcześniej z kursantem miejscu, dbając o maksymalną punktualność. Jazdy szkoleniowe odbywają się na sprawnym samochodzie, posiadającym ważne ubezpieczenie OC oraz aktualny przegląd techniczny. Trasa jazd szkoleniowych dyktowana jest poziomem umiejętności kursanta na każdym etapie kursu, jak również planowanym miejscem zdawania egzaminu państwowego.

Dowiedz się więcej o jazdach szkoleniowych

Gwarantujemy najwyższą zdawalność

Wysoka jakość prowadzonych przez nas szkoleń gwarantuje bardzo dobrą zdawalność na egzaminie państwowym. Quattro jest jedną z najwyżej notowanych szkół w rankingach zdawalności już od wielu lat. Dzięki temu możesz być spokojny, ponieważ szanse zdania twojego egzaminu na prawo jazdy za pierwszym podejściem są bardzo wysokie.

Dowiedz się więcej na temat zdawalności

Gwarantujemy najwyższą jakość wykładów

Wykłady są zawsze prowadzone przez doświadczonego instruktora, w komfortowej, zaopatrzonej w pomoce multimedialne sali wykładowej należącej do Quattro. Wykłady prowadzone są w sposób ciekawy i dynamiczny. Kładziemy nacisk na praktyczny aspekt zagadnień związanych z ruchem drogowym co w naturalny sposób angażuje kursantów. Dla zwiększenia efektywności pojedyncze wykłady nie trwają dłużej niż dwie godziny zegarowe.

Dowiedz się więcej o systemie szkolenia w Quattro

Gwarantujemy miłą i fachową pomoc Biura Obsługi Klienta

Wszystkie formalności związane z rozpoczęciem i realizacją kursu realizuje Biuro Obsługi Klienta. Pracownicy Biura zawsze dbają o komfortową dla kursanta realizację kursu, doradzając w wyborze instruktora, typu kursu oraz terminów zajęć. Kadra naszych konsultantek jest doskonale przygotowana do prowadzenia administracyjnej części kursów nauki jazdy. Nad prawidłowym przebiegiem obsługi klienta stale czuwają menedżerowie, do których również możesz się zwócić.

Dowiedz się więcej o naszym Biurze Obsługi Klienta

Gwarantujemy uzyskanie pełnego zestawu kursanta

Każdy kursant otrzymuje w cenie kursu zestaw kursanta, który co pewien czas jest rozbudowywany. Aktualna lista elementów wchodzących w skład zestawu kursanta jest prezentowana na oficjalnej stronie naszej szkoły. Lista tych elementów znajduje się również na umowie zawieranej z kursantem. Masz pewność, że otrzymujesz to co zostało ci obiecane.

Dowiedz się dokładnie co otrzymujesz w cenie kursu

Dowiedz się więcej o Gwarancji Quattro,

skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta najbliższego Tobie oddziału.