Ola Kliszcz

Instruktorka Nauki Jazdy kat. B

Instruktorka nauki jazdy kategorii B prawa jazdy.

Cierpliwość, Spokojna i przyjazna atmosfera w trakcie jazd, Stanowczość

- Bądź wyrozumiały i szanuj pozostałych użytkowników drogi

- Przestrzegaj przepisów

- Staraj się być wypoczęty przed jazdą

Od dziecka marzyłam o byciu nauczycielem. Odkąd pamiętam lubiłam jeździć samochodem. Rodzina i przyjaciele widzieli we mnie duży spokój, cierpliwość w trakcie jazdy. Poczułam, że chcę uczyć innych dobrze jeździć.

2. Dlaczego zdecydowałaś się starać o pracę w Quattro?

Szkoła Jazdy Quattro jest bardzo widoczna na ulicach Krakowa ze wzgledu na wyraziście oklejone auta. Obejrzałam materialy publikowane na YouTubie i Instagramie i przyciągnęła mnie atmosfera oraz spokój instruktorów w trkacie szkolenia.

To, że mogę poświęcić 100% mojego czasu dla kursanta. Jestem do jego dyspozycji i skupiona na jednej osobie. Dodatkowo, bardzo lubię jak widzę u kursantów postępy.

Kursanci, którzy zdają egzaminy i czerpią  radość z jazd.

Cierpliwość, spokojna i przyjazna atmosfera w trakcie jazd, stanowczość.

Nie stracić mojej ,,anielskiej cierpliwości”. Marzę, aby moi kursanci byli jak najlepszymi kierowcami, szanowali innych użytkowników drogi, ale przede wszystkim jeździli bezpiecznie i czerpali radość z jazdy. Przeprowadzanie szkolenia w języku angielskim oraz francuskim.

Najciekawsze opinie o Oli