NAJWYŻSZA ZDAWALNOŚĆ POŚRÓD NAJWIĘKSZYCH SZKÓŁ JAZDY w KRAKOWIE

Zdaj z nami swój egzamin i ciesz się prawkiem.

Najpopularniejszy kurs teraz w promocji

Wybierz swój kurs prawa jazdy

Dopasuj go do swojego grafiku.

Kursy dla Ciebie:
Kurs Klasyczny   optymalne tempo nauki
Kurs Express   gdy szczególnie zależy Ci na czasie
Kurs E-learning  nie musisz chodzić na wykłady
Jazdy Doszkalające   doszlifowanie umiejętności przed egzaminem
Jazdy Odświeżające   gdy masz już prawo jazdy, ale dawno nie jeździłeś

Nie zwlekam. Zapisuję się online.

Omijam zbędne formalności i oszczędzam czas.

Podajesz tylko imię oraz e-mail. Potrzebujesz więcej niż 30 sekund?

Oczywiście, że nie. Resztę załatwiamy za Ciebię.

Nie wymagamy żadnej płatności na tym etapie. Zaliczkę wpłacasz na miejscu w biurze Quattro.

Zapiszę się szybciej niż w 30 sek

Dlaczego my?

10 powodów, dla których kursanci wybierają Quattro

Skąd tak wielkie zaufanie do Quattro? W oparciu o ankiety wypełniane przez naszych kursantów oraz wystawiane przez nich opinie, zestawiliśmy najważniejsze czynniki, które wpływają na wybór Quattro. Najważniejsze to:

  1. Wysoka zdawalność
  2. Opinie o wysokim poziomie instruktorów
  3. Marka Quattro słynąca z wysokiej jakości

10 powodów dlaczego Quattro

Zdawalność

Od lat jesteśmy w ścisłej czołówce najwyższej zdawalności

Wyniki zdawalności Quattro już od wielu lat utrzymują się na najwyższym poziomie.
Stabilna pozycja na podium potwierdza najwyższą jakość szkolenia pod kątem przygotowania do egzaminu państwowego. 

Zdawalność jest jednym z ważniejszych czynników jaki należy brać pod uwagę przy wyborze szkoły jazdy. Zobacz wyniki zdawalności w porównaniu do wyników MORD na przestrzeni ostatnich lat.

Poznaj Zdawalność Quattro

Nasi kursanci bez problemu zdobywają prawo jazdy w Krakowie. Swój kurs nauki jazdy zapamiętują na długie lata. Mówią, że jesteśmy szkołą z charyzmą.

Naszą pracę wykonujemy z przyjemnością. To przenosi się na atmosferę, która panuje w naszej szkole jazdy. Kursanci to widzą, chwalą i doceniają od samego początku istnienia Quattro.

Skuteczny system szkolenia kandydatów na kierowców wypracowaliśmy na przestrzeni wielu lat doświadczeń. Nasz styl edukacji konsekwentnie realizujemy i rozwijamy. System szkolenia to przede wszystkim dobrze przygotowany plan nauki. Newralgicznym etapem procesu szkoleniowego jest indywidualne opracowanie planu całego szkolenia dla kursanta. 

W naszej szkole instruktorzy nauki jazdy pracują zespołowo. Polega to przede wszystkim na właściwej komunikacji między nimi. Instruktorzy przekazują sobie wnioski z prowadzonych szkoleń, wymieniają opiniami na temat różnych zdarzeń, przypadków szkoleniowych, rozwiązań komunikacyjnych w ruchu drogowym i skomplikowanych sytuacji.

W ramach rozwoju umiejętności naszych instruktorów prowadzone są przez Kierownika Ośrodka jazdy obserwacyjne.
 W trakcie tych obserwacji instruktor poddawany jest szczegółowej ocenie. Badamy wszystkie aspekty dotyczące prawidłowego sposobu prowadzenia zajęć z zakresu nauki jazdy. Aspekty te wywodzą się z czterech fundamentalnych działów: technika szkolenia, rozwój wyobraźni i kultury jazdy kierowcy, kontakt z kursantem, cechy charakteru typowe dla wzorowego instruktora. 

W taki sposób nasi Menedżerowie i Kierownicy pracują z naszymi instruktorami, wspólnie osiągając wspaniałe wyniki do których należą przede wszystkim wysoka zdawalność egzaminów państwowych na prawo jazdy Poznaj szczegółowe wyniki zdawalności Quattro ale również niezwykle cenne opinie naszych kursantów, publikowane i zatwierdzane ich profilami na Facebooku Poznaj opinie naszych kursantów na temat Quattro

W naszej szkole nauki jazdy dbamy nie tylko o zajęcia szkoleniowe w ramach podstwowego kursu nauki jazdy, czyli pierwszego kursu, do którego zobowiązany jest podejść każdy kandydat na kierowcę. Jazdy doszkalające Kraków to nasza kolejna smykałka. Uwiebiamy przyjmować kursantów, którzy albo pragną podszlifować swoje umiejętności tuż przed samym egzaminem państwowym albo ci którzy wracają po zakończonym dawno kursie ale bez zdanego jeszcze egzaminu państwowego.

 
Jazdy doszkalające w Krakowie sa bardzo popularne a Quattro jest jedną z najczęściej wybieranych szkół do ich realizacji. Mówi się o nas, że jeśli już ktoś zupełnie sobie nie radzi i robił kurs w innych szkołach, to zazwyczaj odsyłany jest do Quattro. Mówią, że mamy sposób na każdego i każdego jesteśmy w stanie wyciągnąć z opresji.

Także jazdy doszkalające oraz jazdy odświeżające w krakowie to nasza smykałka. Także droga do zdobycia prawa jazdy w krakowie bywa wyboista, ale dzięki dorze zrealizowanym jazdom doszkalającym na terenia Krakowa szanse na zdanie sa wysokie. Przed egzaminem państwowym wskazane jest wykonanie przynajmniej dwóch godzin takich jazd. Traktuje się to jak rozgrzewkę w celu nabrania pewności siebie i pośrednio jako reduktor stresu przed egzaminem. Jak zdac egzamin na prawo jazdy 

Pasja i ciężka praca, którą wkładamy w prowadzenie i rozwijanie naszej szkoły pozwala nam spełniać się zawodowo, osiągać sukcesy i realizować marzenia. Cieszymy się każdym, nawet najmniejszym sukcesem. Dokładamy wszelkich starań, aby szkoła jazdy Quattro z roku na rok stawała się coraz lepsza, nowocześniejsza i przyciągała stale szersze rzesze kursantów czy to w Krakowie czy Nowym Sączu.

Skontaktuj się z Nami

KRAKÓW

ul. Karmelicka 39/3 | 31-128 Kraków
tel. 12 341 48 68 | kom. 882 82 21 21
e-mail: krakow@quattro.szkola.pl

Wejście na wysokości przystanku tramwajowego "Batorego"

NOWY SĄCZ

Al. Wolności 6 | 33-300 Nowy Sącz
tel. 18 547 06 06 | kom. 793 95 68 68
e-mail: nowysacz@quattro.szkola.pl

Wejście od strony Alei Wolności w budynku przy banku Santander