Drodzy kursanci,
to Wy nas wyróżniacie

Dziękujemy Wam za tak pozytywne opinie
i liczne polecenia. Wasze sukcesy to nasza satysfakcja zawodowa i motywacja.

Poznaj opinie naszych kursantów

Wybierz swój kurs prawa jazdy

W Quattro zawsze znajdziesz coś dla siebie.

Różne rodzaje kursów dostępne w naszej szkole dają możliwość dostosowania swojego grafiku do terminów zajęć. Wybierz Kurs Express jeśli szczególnie zależy Ci na czasie albo Kurs Weekend, gdy nie masz czasu w tygodniu. Zapisz sie na Jazdy Dodatkowe, jeśli chcesz doszlifować umiejętności przed egzaminem. Sprawdź inne rodzaje kursów i wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Wybieram najlepszy dla mnie kurs

Zapisz się online już teraz i odbierz Qubek Quattro

Uproszczona procedura - czas skrócony do minimum – dodatkowo prezent.

Chcesz ominąć zbędne formalności i zaoszczędzić czas? Skorzystaj z formularza kontaktowego do zapisu online. Zajmie Ci to pół minuty - takie to proste. Znacząco uprościsz całą procedurę zapisu na kurs. Dodatkowo dostaniesz w prezencie wspaniały Qubek Quattro, który odbierzesz w biurze obsługi klienta przed pierwszymi zajęciami.

Zapisuję się online i rezerwuję Qubek Quattro

Zaufali nam

Skąd tak wielkie zaufanie do Quattro?

Klucz do sukcesu jakim bezsprzecznie jest potężne zaufanie, jakim obdarzają nas nasi kursanci tkwi w kilku fundamentalnych kwestiach. Dowiedz się jak wielu kursantów nam zaufało i dlaczego, jakie są wyniki ankiet satysfakcji klienta oraz co najczęściej decydowało o wyborze Quattro. Prezentujemy również krótki poradnik jak wybierać szkole jazdy by przeżyć fajną przygodę, zdać egzamin bez przeszkód i zacząć jeździć samodzielnie bez obaw a przy tym jeszcze zaoszczędzić.

Dowiedz się więcej

Zdawalność

Od lat w ścisłej czołówce najwyższej zdawalności.

Wyniki zdawalności Quattro już od wielu lat utrzymują się na najwyższym poziomie. Nasza stabilna pozycja na podium potwierdza najwyższą jakość szkolenia pod kątem przygotowania kursantów do egzaminu państwowego. Zdawalność jest jednym z ważniejszych elementów jaki należy brać pod uwagę przy wyborze szkoły jazdy. Zobacz jak kształtowały się wyniki zdawalności na przestrzeni ostatnich lat.

Dowiedz się więcej

Do szkolenia podchodzimy z pasją i zaangażowaniem a prawo jazdy Kraków i szkoła jazdy Kraków to ulubiony, słowny duet Quattro.

Naszą pracę wykonujemy z przyjemnością. To przenosi się na atmosferę, która panuje w naszej szkole. Kursanci to widzą, chwalą i doceniają od samego początku istnienia Quattro.

Skuteczny system szkolenia kandydatów na kierowców wypracowaliśmy na przestrzeni wielu lat doświadczeń. Nasz styl edukacji konsekwentnie realizujemy i rozwijamy. System szkolenia to przede wszystkim dobrze przygotowany plan nauki. Newralgicznym etapem procesu szkoleniowego jest najczęściej indywidualne opracowanie planu całego szkolenia dla kursanta. 

W naszej szkole instruktorzy nauki jazdy pracują zespołowo. Polega to przede wszystkim na właściwej komunikacji między nimi. Instruktorzy przekazują sobie wnioski z prowadzonych szkoleń, wymieniają opiniami na temat różnych zdarzeń, przypadków szkoleniowych, rozwiązań komunikacyjnych w ruchu drogowym, skomplikowanych sytuacji, które napotykają w ruchu drogowym. 

W ramach rozwoju umiejętności naszych instruktorów prowadzone są przez Kierownika Ośrodka jazdy obserwacyjne. W trakcie tych obserwacji instruktor poddawany jest szczegółowej ocenie. Badamy wszystkie aspekty dotyczące prawidłowego sposobu prowadzenia zajęć z zakresu nauki jazdy. Aspekty te wywodzą się z czterech fundamentalnych działów: Technika szkolenia, rozwój wyobraźni i kultury jazdy kierowcy, kontakt z kursantem, cechy charakteru typowe dla wzorowego instruktora. 

W taki sposób nasi Menedżerowie i Kierownicy pracują z naszymi instruktorami, wspólnie osiągając wspaniałe wyniki do których należą przede wszystkim wysoka zdawalność egzaminów państwowych na prawo jazdy Poznaj szczegółowe wyniki zdawalności Quattro ale również niezwykle cenne opinie naszych kursantów, publikowane i zatwierdzane ich profilami na Facebooku Poznaj opinie naszych kursantów na temat Quattro

W naszej szkole nauki jazdy dbamy nie tylko o zajęcia szkoleniowe w ramach podstwowego kursu nauki jazdy, czyli pierwszego kursu, do którego zobowiązany jest podejść każdy kandydat na kierowcę. Jazdy doszkalające Kraków to nasza kolejna smykałka. Uwiebiamy przyjmować kursantów, którzy albo pragną podszlifować swoje umiejętności tuż przed samym egzaminem państwowym albo ci którzy wracają po zakończonym dawno kursie ale bez zdanego jeszcze egzaminu państwowego.

Jazdy doszkalające w Krakowie sa bardzo popularne a Quattro jest jedną z najczęściej wybieranych szkół do ich realizacji. Dzieje się tak dlatego, że posiadamy bardzo pozytywne opinie. Mówi się o nas, że jeśli już ktoś zupełnie sobie nie radzi i robił kurs w innych szkołach, to zazwyczaj odsyłany jest do Quattro, które ma sposób na każdego i jest w stanie wyciągnąć każdego z opresji. Także jazdy doszkalające kraków oraz jazdy odświeżające kraków to nasz kolejny, ulubiony słowny duet Quattro w tym mieście. Także prawo jazdy kraków często idzie w parze z jazdy doszkalające kraków choćby dlatego, że zawsze wskazane jest wykonanie przynajmniej dwóch godzin takich jazd przed egzaminem państwowym. A to z prostej przyczyny. Traktowane jest to jak rozgrzewka również w celu nabrania pewności siebie i pośrednio jako reduktor stresu przed egzaminem. Jak zdac egzamin na prawo jazdy 

Pasja i ciężka praca, którą wkładamy w prowadzenie i rozwijanie naszej szkoły pozwala nam spełniać się zawodowo, osiągać sukcesy i realizować marzenia. Cieszymy się każdym, nawet najmniejszym sukcesem. Dokładamy wszelkich starań, aby szkoła jazdy Quattro z roku na rok stawała się coraz lepsza, nowocześniejsza i przyciągała stale szersze rzesze kursantów czy to w Krakowie czy Nowym Sączu.

Skontaktuj się z Nami

KRAKÓW

ul. Karmelicka 39/3 | 31-128 Kraków
tel. 12 341 48 68 | kom. 882 82 21 21
e-mail: krakow@quattro.szkola.pl

Wejście na wysokości przystanku tramwajowego "Batorego"

NOWY SĄCZ

Al. Wolności 6 | 33-300 Nowy Sącz
tel. 18 547 06 06 | kom. 793 95 68 68
e-mail: nowysacz@quattro.szkola.pl

Wejście od strony Alei Wolności w budynku przy banku BZ WBK